اخبار خودرو

تصاویر جاسوسی از خودروی بی ام و ای 4 (BMW i4)

BMW i4 به عنوان یک خودروی سدان برقی معرفی می شود که البته به نظر می رسد سدان برقی تقریباً آماده تولید است. BMW i4 سرانجام آماده است و این خودرو در نمونه های جاسوسی خود برخی از پانل های بدنه ساختگی را از دست داده و بیشتر از شکل واقعی خود رونمایی می کند. این نمونه اولیه جدید که تصاویر آن در یک آزمایش جاسوسی در شرایط زمستانی گرفته شده است به ما ویژگی های بیشتری از طراحی جلوی خودرو را به نمایش می گذارد که به نظر خوب می رسد.

برخی از ویژگی های نمایش داده شده در عکس های جاسوسی BMW i4

ماشین آزمایشی با پلاک های ثبت شده آلمان توسط جاسوسان ما با یک مشبک در معرض عکس گرفته شده است. البته ، یک لایه نازک از فویل استتار صفحات را پوشانده است اما به وضوح می توان دید که جلوپنجره جلو بسته کلی تقریباً به همان اندازه سری 4 جدید است. بخش پایین سپر دارای پنهانکاری اضافی است ، اما اجازه نمی دهد ابعاد کامل مشبک را ببینیم. این یعنی باید منتظر تصاویر جدیدی از بی ام و باشیم تا بتوانیم ویژگی های جدید این خودرو را در یابیم و ببینیم که این خودرو چه تغییراتی را تجربه کرده است و با چه ویژگی هایی عرضه می گردد.

bmw i4

شباهت های BMW i4 و سری 4 گرن کوپه با کشیدگی با چراغ های جلو همچنان ادامه دارد. با توجه به عکس های جاسوسی جدیدی که داریم ، خوشه روشنایی یکسان خواهد بود و این دو خودرو دارای دو چراغ LED در حالت روز روشن و دو لنز پروژکتور برای پرتو اصلی هستند. به طور کلی طراحی ارائه شده برای سدان الکتریکی BMW i4 به خوبی به سری 4 گرن کوپه شباهت دارد.

از خودروی الکتریکی بی ام و بیشتر بدانیم

جالب اینجاست که این نمونه اولیه دارای آینه های جانبی است که مبدل به صفر است و نشان می دهد که احتمالاً طراحی نهایی با کلاه در رنگ بدنه و یک سیگنال روشن باریک LED همراه باشد که خود نویدی از یک خودروی خوب و جذاب است. برخی از موارد پنهان کاری در پشت نیز از بین رفته و i4 بیشتر از طراحی چراغ عقب آن رونمایی می کند. همچنین لازم به ذکر است که به نظر می رسد قوس چرخ ها اکنون سطح نرم تری دارند زیرا اکنون دیگر آن پسوندهای کوچکی که در نمونه های اولیه دیده شده اند از بین رفته اند.

بی ام و آی 4

این اتومبیل آزمایشی از BMW i4 جدید و آشکارتر نشان می دهد که کار توسعه این خودروی تمام الکتریکی در حال نزدیک شدن به مرحله نهایی است و ما باید به زودی شاهد رونمایی از این خودروی بی ام و باشیم. BMW قبلاً تأیید کرده است که در اواخر امسال از EV خود که همان سدان BMW i4 است، به طور کامل رونمایی خواهد کرد و نسخه های بیشتری بعداً در طول چرخه عمر مدل به این مجموعه خواهند پیوست. در میان آنها باید نسخه داغ تر از i4 M باشد ، اگرچه  نباید انتظار یک سدان عملکردی کامل را داشته باشید. تولید i4 می تواند در ماه نوامبر آغاز شود.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا