اخبار خودرو
موضوعات داغ

تصاویر جاسوسی از خودرو BMW i4 M

یک برنامه کامل و رسمی برای سال آینده برنامه ریزی شده است و بر اساس همین برنامه است که خودروی BMW i4 M با پوشش استتاری توسط جاسوسان شکار شده و تصاویری از آن منتشر شده است. BMW i4 M یکی از سدان های این شرکت است که در تصاویر ارائه شده به نظر چهار درب می آید. در ادامه با برخی از ویژگی های تصاویر استتاری BMW i4 M بیشتر آشنا می شویم.

بررسی ویژگی های تصاویر جاسوسی BMW i4 M

از طریق صدای مدیر عامل شرکت BMW M مارکوس فلاسک ، در سپتامبر سال جاری ، BMW رسماً تأیید کرد که i4 M تقریباً در سال 2021 آغاز به کار می کند. این شرکت در تلاش است تا بیشتر جزئیات مربوط به عملکرد الکتریکی را به صورت رمز و راز نگه دارد ، اما فقط یک ماه پس از آن اعلامیه ، جاسوسان ما نمونه اولیه مدل آزمایش در جاده های عمومی را به دست آوردند. در حال حاضر ، i4 M در این مجموعه جدید از عکس های جاسوسی بازگشت دارد.

این ماشین آزمایشی بسیار شبیه به ماشین قبلی است که در ماه اکتبر از آن عکس گرفته شده است. ممکن است وسوسه شوید که باور کنید این نمونه اولیه همان نمونه است اما پلاک های ثبت نام متفاوت است ، و این نشان می دهد که BMW حداقل چند ماشین آزمایشی i4 M دارد. همچنین ، این یکی بر روی چرخ های کوچکتر با لاستیک های زمستانی سوار می شود. BMW i4 M قرار است به عنوان یک خودروی الکتریکی برای بی ام و شروع به کار کند و به همین دلیل بسیاری از دوست داران محیط زیست در عجب هستند که این خودرو چگونه کار خواهد کرد. پس باید ببینیم که در آینده، بی ام و چه ویژگی هایی را برای آن در نظر خواهد گرفت.

آی 4، یک خودروی الکتریکی

ما مجبور نیستیم در نگاه اول در مورد عملکرد عجیب اتومبیل چیزی اعتراف کنیم. با بازرسی دقیق تر ، آینه های بیرونی دو ساقه M را کشف خواهید کرد. بیشتر حفاری کنید ، و متوجه خواهید شد که گلگیرهای عقب کمی پهن تر ، یک مسیر عقب تر را پنهان کرده اند. همچنین ترمزهای بزرگ M نیز قابل ذکر است. بقیه خودرو کاملا استاندارد به نظر می رسد اما ممکن است جزئیات M بیشتری در زیر آن استتار، پنهان باشد.

هر چند BMW i4 M را نباید به عنوان یک ماشین تمام عیار M تصور کنید اما با این حال این خودرو، یک قدم بالاتر از i4 معمولی خواهد بود ، همان چیزی که M350i و M550i برای مدل های مربوطه دارند. به عنوان مثال از عملکرد و ظاهر تهاجمی همانند M3 و M4 برخوردار نیست ، اما دارای برخی از پیشرفت های بصری است که باید آن را نسبت به i4 اسپرت تر نشان دهد. متاسفانه در حال حاضر مشخصات هر دو مدل i4 و i4 M مشخص نیست. i4 کانسپت، از یک پیشرانه تک موتوره با قدرت 530 اسب بخار (395 کیلووات) برخوردار بود اما احساس می کنیم BMW برای مدل تولید ممکن است مسیر AWD را طی کند که البته برای مطمئن شدن از این موضوع باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی رخ می دهد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا