اخبار خودرو
موضوعات داغ

خودرو بی ام و 840i مدل 2020 (BMW 840i)

خودروی بی ام و 840i ، مطمئناً دارای مزایای عملکرد است. یک حالت رانندگی اسپرت و تعویض دست و پنجه نرم در پشت فرمان وجود دارد اما این ماشین است که با طراحی جدیدش بهترین حالت را دارد و در یک خط مستقیم حرکت می کند. این خودرو برای مسافرت طراحی نشده است و این یک کلید قدردانی از بزرگترین BMW دو درب است.

جای تعجب نیست که ما بی ام و 840i کانورتیبل خیلی دوست داریم. چیزهای خوبی برای گفتن در مورد 840i Gran Coupe داشتیم. اگرچه بر خلاف مدل چهار درب ، توانایی رها کردن قسمت بالا باعث می شود شخصیت خودرو، آرامش بیشتری داشته باشد. این نسخه از خودروی بی ام و دارای پیشرانه 3.0 لیتری توربو شارژ عالی شش سیلندر BMW است.

چرا خودرو بی ام و 840i؟

بی ام و 840i در این نسخه دارای ویژگی های یک خودروی کانورتیبل است. در این خودرو، بالا بردن یا پایین آمدن سقف تقریباً همیشه به سادگی فشار دادن یک دکمه بوده است. در نهایت ، سقف را شما می توانید به راحتی و متناسب با شرایط آب و هوایی، ببندید و یا باز کنید. بی ام و 840i از این نظر عالی است. برای بالا بردن یا پایین آمدن سقف فقط 15 ثانیه زمان لازم است و سیستم تا 31 مایل در ساعت کار می کند.

BMW 840i
BMW 840i

این سریعترین سقف به هیچ وجه نیست ، اما توانایی بالا بردن و پایین آمدن آن در هنگام حرکت باعث می شود سرعت کمتر از یک مشکل باشد. با داشتن سقف بالا، کابین ساکت و جدا است. سقف را رها کنید و 8 سری کانورتیبل در رفتار آن تصفیه شده است. هیچ لرزشی وجود ندارد و حتی با پایین آمدن سقف، هنوز هم می توانید مکالمه ای با حجم عادی داشته باشید. شما می توانید یک بادگیر بگیرید اما این زمانی نیاز است که مرتباً با سرعت زیاد رانندگی کنید و در غیر این صورت سری 8 نیازی به یک دستگاه دیگر ندارد.

بی ام و 840i
BMW 840i

BMW با ترفند مهمانی خود آن را بالا می برد و این یعنی شما توانایی بالا بردن یا پایین آمدن سقف از بیرون ماشین را نیز خواهید داشت. دکمه قفل را به سادگی نگه دارید و مکانیزم سقف BMW 840i بقیه را انجام می دهد ، حتی در صورت نیاز پنجره را پایین آورده و بالا می برد. باز هم ، BMW در این توانایی تنها نیست اما هنوز هم یک ویژگی بسیار نادر است که ارزش گفتن دارد.

BMW 840i از نظر ظاهری به عنوان Gran Coupe مناسب است اما حتی بهمراه یک سقف قابل حمل ، به عنوان یک کانورتیبل هم مناسب است. از چرخ های استاندارد و پالت رنگ سایه های کم رنگ و تک رنگ تشکر می کنیم. ماشین تست من به لطف رنگ خاکستری 5000 دلار مات و چرخ های M اینچ 19 اینچی خوب به نظر می رسد.

BMW 840i، یک خودروی خاص

بیشتر ما (هرچند ، شاید همه ما) قبول نداریم که 8 سری Gran Coupe بهترین تنظیمات این مجموعه است اما باز هم تنظیمات ارائه شده برای این مجموعه خوب و جذاب است. هود رده بالای 8، چراغهای جلو پرخاشگر، گریل های کلیوی خیلی زیاد و مشخصات نرم که مخصوصاً با سقف برداشته می شوند، همه ویژگی های مناسب را علامتمی زنند. این ماشین فقط نسبت های بسیار خوبی در اطراف دارد.

BMW 840i
BMW 840i

فضای داخلی به همان اندازه خوب به نظر می رسد. صفحه نمایش لمسی 10.3 اینچی و خوشه ابزار دیجیتالی 12.3 اینچ دو ویژگی چشمگیر هستند که بدیهی است. صندلی های چرمی با کیفیت بالا و قطعات تزئینی آلومینیومی قلم مو، به علاوه اهرم تعویض دنده کریستال Swarovski، به سری 8 حس فوق العاده لوکس می بخشد.

اما در حالی که صندلی های جلو مکان مناسبی برای نشستن هستند، مسافران ردیف دوم احتمالاً چندان خوشحال نخواهند بود.  اگر سری 8 دارای طول 16.0 پا باشد، ردیف دوم فقط 29.5 اینچ از ساق پا را ارائه می دهد. برای مقایس، ردیف دوم در مقایسه با تویوتا 86 فضای کمتری دارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا