اخبار خودرو

رندرهای جدید از خودرو BMW سری 7

توسعه نسل بعدی BMW 7 به خوبی در حال انجام است ، اگرچه این بدان معنا نیست که به زمان رونمایی از  BMW سری 7 نزدیک می شویم. برای رسیدن به یک نسخه اولیه از BMW سری 7 احتمالاً یک سال یا بیشتر فاصله داریم و همه آنچه که تاکنون دیده ایم وسایل نقلیه تستی با استتار است. آنها کاملاً تحت پوشش کامو قرار گرفته اند ، اگرچه اختلافات محسوسی در طراحی وجود دارد و مجموعه جدیدی از تفاسیر غیررسمی Kolesa.ru پیش نمایش آنچه که این سددان می تواند در هنگام ورود داشته باشد را ارائه می دهد. این رندرها برای افرادی که به BMW سری 7  علاقه مند هستند، بسیار جذاب است.

ویژگی های رندر BMW سری 7

عکس های جاسوسی نشان می دهد که این خودروساز در تلاش است چهره جدید خودرو را پنهان کند البته که به نظر می رسد BMW سری 7 دارای طراحی مربع تر است. این در حالی است که خط طراحی پایین فاشیا به دور چراغ های جلو و مسطح بسته می شود و به رندر تبدیل می شود. در این رندر همچنین از جلوپنجره ای با اندازه معمولی استفاده شده و از جلوپنجره بزرگ کلی که در سری 4 از آن استفاده شده است، جلوگیری می شود. این رندر همچنین دارای دستگیره های شستشوی درب است که در i4 یافت می شود.

رندرهای BMW 7 Series

رندر آخر برای بخش عقب شده که در طراحی خود آزادی های بیشتری می گیرد. عکس های جاسوسی خودرو را با استتار ضخیم و روکش های عقب نشان داده و کل طراحی قسمت عقب را پنهان کرده است. با این حال ، این رندر دارای چراغ های عقب تقریباً تمام عرض است که طراحی فعلی را گسترش می دهد ، در بالای سپر عقب سبک و لوله های انتهایی ذوزنقه ای نشسته است. این نمای عقب تر از آنچه در سری 7 سری فعلی ارائه می شود ، تمیزتر است ، اگرچه وسایل نقلیه آزمایشی برای درک طراحی آن مجبورند برخی از روکش ها و کاموها را کنار بگذارند.

عکس های جاسوسی و پیش بینی ها

این احتمال وجود دارد که سری 7 جدید تا سال 2022 آغاز به کار نکند ، که این امر باعث می شود تا BMW سری 7  مدل جدید برای سال 2023 وارد ایالات متحده شود. BMW نسخه ای کاملاً الکتریکی را ارائه می دهد ، شایعاتی وجود دارد که این نسخه i7 نامیده می شود ، اگرچه جزئیات مربوط به سایر پیشرانه های آن همچنان دست نیافتنی است. انتظار می رود i7 در حالی که 536 اسب بخار (399 کیلووات) قدرت به هر چهار چرخ می دهد ، بیش از 300 مایل برد داشته باشد. این خودرو با مرسدس EQS آینده که یک نسخه الکتریکی از S کلاس نمادین این برند است و مرسدس به تازگی برای سال 2021 آن را به روزرسانی کرده است، رقابت خواهد کرد.

بی ام و سری 7

به طور کلی BMW سری 7  در بخش لوکس ترین های بی ام و قرار می گیرد که همین موضوع سب جذاب تر شدن و خاص تر شدن این خودرو شده است.  هم اکنون نیز آپشن های قابل توجهی برای BMW سری 7  ارائه خواهد شد تا رقابتی اساسی با دیگر برند ها داشته باشد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا