اخبار خودرو

برنامه ریزی آئودی برای یک خودروی کوچک برقی

آئودی وسایل نقلیه الکتریکی زیادی را در این راه دارد و ظاهراً یک مدل کوچک با محوریت تمرکز در اروپا در بین آنها قرار دارد. Fermín Soneira Santos ، مدیر بازاریابی محصول Four Rings ، به Auto Express عنوان کرد که خودرو هنوز در مراحل برنامه ریزی است. آئودی از برندهای خودروسازی جذابی است که برنامه جدید خود را برای تولید خودروهای برقی گذاشته است. این برند آلمانی به طور کلی سعی در آن دارد که همراه با تکنولوژی خود به پیش رود و در این راستا تلاش های خود را در جهت الکتریکی کردن خودرو ها به کار برده است .

رندر هایی از خودروی کوچک و برقی Audi

وی گفت: “این در اهداف بعدی جا دارد و بله به طور کلی یکی از ویژگی های برند آئودی است . این خودرو هنوز طراحی نشده است ، اما بله ، ما شانس داشتن ماشین در MEB را داریم ، شاید فردا این خودرو در MEB وارد شود و بعد از آن نیز آئودی E-Tron GT نیز معرفی شده است. سیستم عامل های مختلف زیادی داریم که می توان از آن استفاده کرد و سانتوس در مورد آئودی کوچک و برقی به Auto Express توضیحاتی داده است. “

Audi

گروه فولکس واگن ، پلت فرم ورود MEB را در سال 2019 به عنوان زیربنای کمترین فعالیت های بعدی EV خود اعلام کرده است . این خودروهای کوچک شهری نیز ارزانترین خودروهای برقی این خودروساز هستند. انتظار می رود که اولین آنها در سال 2023 وارد شوند و حداقل 124 مایل را با یک بار شارژ کردن ، طی کنند. گزینه های متعدد باتری برای افرادی که به دنبال دامنه بیشتر هستند ، در دسترس است. آئودی مفهومی را در این راستا ارائه کرده است که به خوبی نشان دهنده یک خودروی الکتریکی کوچک است .

مفهوم Audi AI: Me

Audi AI: Me به عنوان مفهومی (بالا) از Auto Shanghai 2019 می تواند به آنچه این شرکت برای اتومبیل برقی شهر فکر می کند ، اشاره کند. این هاچ بک کوچک دارای یک موتور الکتریکی است که محور عقب را نیرو می بخشد و 170 اسب بخار قدرت (127 کیلووات) تولید می کند. این خودروساز تخمین محدوده ای را ارائه نمی دهد ، اما این کانسپت دارای یک باتری 65 کیلو وات ساعت است. جای تعجب است اگر آئودی بتواند درهای همیشگی خود و شیشه جانبی زاویه دار را به وسیله نقلیه تولیدی بیاورد چرا که سعی در آن دارد که این خودرو را با قیمت ارزان تر به بازار عرضه کند تا رشدی را در فروش خود تجربه کند .

Audi

سانتوس مشخص نمی کند که آئودی قصد فروش این اتومبیل های برقی کوچک را دارد اما اندازه آنها کوچک است و دامنه محدود به نظر نمی رسد و می تواند انتخاب خوبی برای ایالات متحده است . حتی اگر آئودی جزو اولین محصولات گروه VW باشد که بر روی سکوی MEB Entry سوار می شود،  سرعت بالای توسعه EV می تواند به معنای مدل های مقرون به صرفه با برد های طولانی تر باشد و اندازه بزرگتر قبلاً در آمریکا به فروش رسیده است . مفهوم ازائه شده از خودروی آئودی به خوبی می تواند نشان دهد

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا