اخبار خودرو

رندرهایی جدید از خودرو Audi G5 E-Tron

Audi G5 E-Tron به عنوان یک کراس اوور جذاب از آئودی، این بار با پیشرانه الکترکی عرضه می گردد که همین موضوع توجه های زیادی را به سمت خود جب کرده است و سبب شده تا افراد زیادی مشتاق حضور این کراس اوور باشند. در حال حاضر Audi G5 E-Tron کاملا امیدوار کننده به نظر می رسد. این نسخه از آئودی با ویژگی های خوبی عرضه می گردد و احتمالا در کنار ویژگی های خوبی که دارد قرار است تا با ویژگی های ایمنی خوب نیز عرضه گردد.

ویژگی های Audi G5 E-Tron

توسعه وسایل نقلیه الکتریکی در گروه فولکس واگن کاملاً پیش می رود و در این میان آئودی نیز زیر نظر این شرکت، خودروی Audi G5 E-Tron را معرفی کرده است. رشد صنعت الکتریکی سازی، نه تنها در مورد مارک اصلی فولکس واگن بلکه در مارک ممتاز آئودی صدق می کند. این خودروساز مستقر در اینگولشتات اخیراً از E-Tron GT رونمایی کرده و اکنون تمرکز خود را بر روی ناوگان پرتاب صفر خود قرار داده است.

آئودی جی 5 الکتریکی

دسته ای از عکس های جاسوسی اوایل این ماه تایید کردند که دو خودروی Q4 E-Tron و Q4 Sportback E-Tron تنها SUV های برقی نیستند که آئودی در حال حاضر روی آنها کار می کند. با تعجب همه افرادی که در وبسایت Motor1.comمی گردند، تصاویری دیدند که جاسوسان این وبسایت از نمونه اولیه ای از آزمایش Q5 E-Tron با بدنه تولیدی و بدون پانل های استتار جعلی گرفتند. با این اوصاف، حتی در این مرحله ابتدایی پیشرفت، کمی مجبور شد که به صورت شخصی برادر نسل بعدی پورشه ماکان را از مادر دیگری ارائه دهد. این کار توسط Avarvarii انجام پذیرفت و دوستان و همکاران ما در Motor.es کار وی را مورد توجه این وبسایت قرار دادند.

ویژگی های کراس اوور آئودی الکتریکی

Audi G5 E-Tron یکی از اولین وسایل نقلیه VAG خواهد بود که از Premium Platform Electric (PPE) اختصاص داده شده برای خودروهای متوسط ​​و بزرگتر استفاده می کند. این خودرو با پورشه Macan جدید به اشتراک گذاشته خواهد شد که انتظار می رود با نسل بعدی کاملاً برقی شود. معماری PPE به لطف بسته بندی هوشمندتر و نبود تونل مرکزی باید فضای مناسبی را در داخل کابین فراهم کند. باید منتظر ماند و دید که این خودرو چه ویژگی های مضاعفی را برای بسته بندی بهتر ارائه می دهد و برای افزایش قدرت پیشرانه، چه کارهایی را انجام خواهد داد!

Audi G5 E-Tron

Audi G5 E-Tron می تواند از ویژگی های پیشرفته ای همچون سیستم تعلیق بادی تطبیقی ​​، بردار گشتاور و فرمان چرخ عقب بهره مند شود. اعتقاد بر این است که نسخه های تک و دو موتوره با مدل های پایه با تکیه بر پیکربندی RWD در دست توسعه هستند. پیش بینی می شود پورشه ماکان و Q5 E-Tron جدید سال آینده به فروش برسند. امیدواریم خیلی زود اطلاعات اولیه و عکسهای جاسوسی بیشتری کسب کنیم تا بتوانیم یک نتیجه گیری کلی را از این خودرو و ویژگی هایش داشته باشیم. امیدواریم که در این خودرو، از برخی ویژگی ها و آپشن های جذاب استفاده کنند تا سبب بهتر شدن این خودرو گردد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا