اخبار خودرو

عکس های جاسوسی از آئودی کیو 2 ( Audi Q2 Facelift )

آئودی کیو 2 دیگر کوچکترین مدل پرمخاطب آئودی نیست زیرا این نقش اخیراً با مشتقات Citycarver عجیب و غریب خود به supermini A1 نسبت داده شده است. کراس اوور اندازه بزرگ بیش از سه سال است که وجود دارد ، بنابراین جای تعجب ندارد که یک تازه سازی چرخه میانه در جایی نزدیکی شمال سوئد انجام می شود. ارائه نسخه های فیس لیفت از خودروها سبب می شود تا اعتماد مشتریان به برند مورد علاقه خود افزایش یابد. هم اکنون عکس های جاسوسی از خودروی جذاب آئودی کیو 2 ارائه شده است که نشان از طراحی خاص این خودرو دارد.

اولین تصاویر جاسوسی Audi Q2 facelift

استتار چرخش باعث می شود که باور کنیم آئودی هر دو ضربه گیر جلو و عقب Q2 را تغییر خواهد داد ، در حالی که چراغ های جلو کاملاً در معرض ظاهری تازه برای چراغ های در حال اجرا در روز LED به وجود می آورند که خوشه ها را مطابق با مدل های اخیر Ingolstadt قرار می دهد. چراغ های روشنایی نیز بدون دوربین هستند اما شاهد تغییراتی در مقایسه با طراحی فعلی نیستند ، هر چند این ممکن است به این دلیل باشد که نمونه اولیه دارای تمامی قطعات جدید نیست.

آئودی کیو 2

برای مدل تولید نهایی ، چراغ های موجود در این خودرو می تواند با گرافیک متفاوت تری عرضه شود که این موضوع برای جذابیت بیشتر خودرو تاثیر گذار است . این خودرو با توجه به استتاری که دارد ، شاید نتواند آن گونه که باید نشانی از کیفیت داشته باشد اما باز هم یک خبر هیجان انگیز برای طرفداران آئودی کیو 2 به شمار می رود . به طور کلی در خصوص پیشرانه این خودرو اطلاعاتی در دسترس نیست .

وضعیت کابین Audi Q2 FaceLift

در حالی که جاسوسان ما نتوانستند به داخل کابین نگاهی بیندازند ، می توانید به وضوح مشاهده کنید که سیستم سرگرمی MMI به شکل قرص در قسمت Q2 ادامه خواهد یافت. دیدن این همه ویژگی های تعجب آور که در آئودی کیو 2 ارائه شده است، سبب هیجان بیشتر می شود چرا که این ویژگی ها در خودروی بزرگتر و گران تر A4 نیز وجود دارد .این خودرو ها دارای آپشن هایی هستند که  روی صفحه کنسول میانی قرار دارند. برخی از این تنظیمات در حالی که برخی دیگر انجام می دهند طول می کشد و جالب است بدانید که آیا این روند ادامه خواهد یافت یا اینکه خودروسازان به نمایشگرهای یکپارچه در داشبورد باز می گردند.

Audi Q2 Facelift

آئودی اسپرت قول داده است که ترکیب بندی SUV خود را متنوع کند و آنها هم اکنون Q3 RS Sportback و دوتایی SQ8 / RS Q8 را آغاز کرده اند که همگی امسال به بازار عرضه شده اند. آیا RS Q2 نیز وجود خواهد داشت؟ هنوز مشخص نیست ، اما SQ2 باید پیشرانه تقریباً 300 اسب بخار به عنوان جایگزین برتر برای VW T-Roc R حمل کند. از آئودی انتظار می رود که سال آینده مدل SQ2 را از بین ببرد. امید وار هستیم که نسخه اسپورت از آئودی کیو 2 نیز تولید شود چرا که این خودرو دارای ویژگی های جذاب تری است که تمام ویژگی های مثبت این خودرو را به دنبال خواهد داشت .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا