اخبار خودرو

جذابیت های خودرو جدید آئودی E-Tron S (Audi E-Tron S)

آئودی E-Tron S یک کوپه الهام گرفته از E-Tron S Sportback است که کراس اوور برقی این برند با عملکردی تقویت شده می باشد . این مدل های عملکردی متمرکز ، 496 اسب بخار (370 کیلووات) و 717.6 پوند (973 نیوتن متر) گشتاور را برای مدت زمان هشت ثانیه در حالت تقویت کننده ارائه می دهند و این میزان به نه ثانیه در مدل های موجود 402 اسب بخار (300 کیلووات) و 490 پوند فوت (664 نیوتن متر) می رسد.

در هنگام رانندگی معمول S ، نسخه های معمولی 405 اسب بخار (320 کیلو وات) و 596 پوند  (808 نیوتن متر) ، در مقابل 355 اسب بخار (265 کیلو وات) و 414 پوند فوت (561 نیوتن متر) قرار دارد. به طور کلی آئودی E-Tron S یکی از کوپه های جذاب شرکت آئودی است که از نظر عملکردی بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در این جا این نمونه را بررسی می کنیم.

خودرو Audi E-Tron s و ویژگی هایش

قدرت اضافی انواع E-Tron S از اضافه کردن یک موتور الکتریکی به محور عقب ناشی می شود و در کل این وسیله نقلیه را به یکی از قدرتمند ترین خودروها تولید می کند.. این جفت در قسمت عقب نیز باعث می شود تا بتوان از گشتاور استفاده کرد. در حین رانندگی عادی ، دو موتور پشتی به طور انحصاری کراس اوور را هدایت می کنند. یکی در جلو فقط وقتی راننده درخواست نیروی اضافی می کند یا اینکه چرخ های عقب کشش را از دست می دهند ، کار می کند. در گیربکس S با چرخش تمام موتورها ، مدلهای E-Tron S در 4.5 ثانیه می توانند 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) برخورد کنند. آنها می توانند با حداکثر سرعت الکترونیکی 131 مایل در ساعت (210 کیلومتر در ساعت) برخورد کنند.

Audi E-Tron S
آئودی E-Tron S

آئودی دامنه مدلهای جدید S را مشخص نمی کند. آنها از ظرفیت باتری مشابه مدل استاندارد با ظرفیت 95 کیلووات ساعت و به صورت خالص 86.5 کیلو وات ساعت بهره مند شده است . آئودی ای ترون الکتریکی با قیمت 75 هزار و 795 دلار به فروش می رسد که نسخه جدید به احتمال زیاد گران تر خواهد شد. برای راحتی در رانندگی ، این مدل ها با سیستم تعلیق هوای سازگار استاندارد بهره مند شده است . بسته به حالت درایو ، سیستم می تواند ارتفاع سواری را به اندازه سه اینچ (76 میلی متر) تغییر دهد.

آئودی و خودروی جذابش

آئودی و Costco با تخفیف قیمت گذاری در حدود 13000 دلار عرضه می شود. Four Rings برای تمایز مدل S از نسخه های موجود کار چندانی نمی کند. یک سپر جلو جدید با فاسیا وجود دارد که دارای ورودی های بزرگتر است و در قسمت پشت آن یک دیفیوزر برجسته تر وجود دارد. گلگیرها 0.9 اینچ (23 میلی متر) وسیع تر هستند. آئودی از چرخ های 20 اینچی به عنوان استاندارد بهره می برد ، اما خریداران می توانند رینگ های 22 اینچی را انتخاب کنند.

آئودی E-Tron S

در داخل نیز تفاوت چندانی با مدلهای E-Tron موجود وجود ندارد. صندلی های قابل تنظیم برقی استاندارد هستند و نشان های S کابین را تزئین می کنند. به عنوان گزینه ، خریداران می توانند صندلی هایی با ضخامت ضخیم تر یا صندلی های تهویه مطبوع با چرم سوراخ دار را انتخاب کنند. آئودی هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت یا تحویل برای مدل های Audi E-Tron S ارائه نمی دهد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا