اخبار خودرو

توجه ها به سمت آئودی ای ترون اکتریکی جلب شده است!

چند روز پیش بود که ما در خصوص  نسخه SEAT از Volkswagen ID.3 صحبت کردیم که اواخر امسال در بازارهای منتخب اروپا به فروش می رسد. این خودروی جمع و جور الکتریکی به اصطلاح El-Born ، قدرت انتقال صفر و سایر فناوریهای اصلی را با پسر عموی ولفسبورگ به اشتراک خواهد گذاشت و ما گمان می کنیم سایر مارک های گروه فولکس واگن نیز از مدل مبتنی بر MEB بهره مند شوند. به طور دقیق تر ، آئودی می تواند یک نوع حق بیمه از ID.3 را معرفی کند و یک رندر جدید سعی در پیش نمایش آنچه که انتظار می رود دارد و این رندر متعلق به آئودی ای ترون اکتریکی است.

ارائه آئودی E-Tron برقی : رندر Hatchback E-Tron

ID.3 در حال حاضر یک هاچ بک به نظر می رسد و این طراحی مجازی از Kleber Silva on Behance ظاهری کمی بالاتر از مقیاس در نظر گرفته شده برای آن را در طراحی آئودی از خود ارائه می دهد. شکل و اندازه کلی یکسان به نظر می رسد اما در قسمت جلویی ، مشبک بسته شش ضلعی شرکت آئودی ظاهری تهاجمی به EV کم حجم می بخشد. در زیر آن سپر مجسمه ای با دهانه های هوای گسترده قرار دارد که احتمالاً فقط برای داشتن جلوه بصری به جای داشتن یک هدف واقعی وجود دارد. به طور کلی طراحی رندرهای خودروی برقی آئودی ای ترون توانسته بسیار موفق حاضر شود چرا که بیشتر علاقه مندان این برند، به حضور این خودرو رد سبد محصولات این شرکت، واکنش خوبی نشان داده اند.

آئودی ای ترون اکتریکی
آئودی ای ترون اکتریکی

این به خودی خود می تواند یک نشانه برای آئودی باشد چرا که خودروهای این برند، سریع تر از همیشه موفق ظاهر می شوند و داشتن یک موتور الکتریکی به این روند رشد کمک می کند. عقب این خودرو ساده تر است و دارای نورپردازی های باریک متصل به نوار LED است که ظاهر بصری گسترده تری ایجاد می کند. سرانجام ، مجموعه ای از چرخ های آیرودینامیکی الهام گرفته از Audi E-Tron وجود دارد. به طور کلی این هاچ بک الکتریکی می تواند آرزوی خیلی ها باشد.اگر چه طراحی کلی به فولکس واگن شباهت دارد، اما این خودرو جذاب است و همین جذابیت در آن موثرتر از همیشه واقع شده است.

Audi E-Tron

ID.3 در حال حاضر در کارخانه Zwickau فولکس واگن تولید می شود که در SEAT El-Born نیز مونتاژ خواهد شد. این شرکت آلمانی سرمایه گذاری خود را در این کارخانه ادامه می دهد و از سال 2021 با ساخت 330،000 خودرو تمام الکتریکی به عنوان یک برند خودروسازی تمام الکتریکی معرفی خواهد شد. از آن جا که اروپا برای بازار خود، قوانین مشکلی را وضع کرده است لذا این موضوع سبب می شود تا برندهای تولید خودروها به فکر اجرای یک فرآیند بهتر در روند تولید خودروهای خود باشند . در کل ، شش مدل مبتنی بر MEB از مارک های Volkswagen ، Audi و SEAT در آنجا ساخته می شوند که Zwickau را به “بزرگترین و کارآمدترین کارخانه ماشین برقی در اروپا” تبدیل می کند.

 

Audi E-Tron
آئودی ای ترون اکتریکی

پس اگر به دنبال خودروهای الکتریکی باشیم، برند های آئودی و فولکس واگن، بهترین ها در این راستا شناخته می شوند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا