اخبار خودرو

شایعه تولید آستون مارتین دی بی ایکس با موتور 12 سیلندر

اگر از موتور دوقلو توربو V8 آستون مارتین دی بی ایکس تحت تأثیر قرار نگرفتید ، ممکن است در افق باشد. در رویداد راه اندازی DBX ، Road & Track با مدیرعامل استون مارتین اندی پالمر در مورد پتانسیل V12 DBX صحبت کرد اما او نه چیزی را نه تایید کرد نه رد کرد . آستون مارتین دی بی ایکس در واقع شاسی بلند حرفه ای از این شرکت است که طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده است و همین موضوع سبب شده تا نشست های گوناگونی در خصوص این شرکت صورت پذیرد .

مشخصات Aston Martin DBX AMR

استون مارتین DBX با یک موتور توربو V8 به دست آمده از مرسدس-AMG آغاز شد که 542 اسب بخار قدرت و 516 اسب بخار گشتاور تولید می کند. ناظران حیرت انگیز در Road & Track خاطرنشان كردند كه موتور خنك كننده DBX فضای موتور حتی بیشتری را كه اندی پالمر تأیید كرده است می تواند متناسب با دوقلو توربو V12 استون باشد و در اختیار شما قرار می دهد. پالمر در ادامه در مورد Road & Track توضیح داد ، اما احتمالاً سایر مشتقات موتور را نیز انجام خواهیم داد ، سایر مشتقات خاص را نیز انجام خواهیم داد که سبب جذابیت بیشنر خودروی شاسی بلند آستون مارتین می گردد .

 

پالمر گفت: “همانطور که با هر مدیریت  چرخه ای انجام می دهند ، به همین ترتیب ، همانطور که ما از سیستم عامل DB11 خود استفاده می کنیم ، ممکن است ما از این سیستم عامل ویژه ای استفاده کنیم که خودرویی خاص تر را ارائه می دهد . ” موتور V8 در DBX SUV ممکن است قدرتمند باشد اما هیچ چیزی باعث ضرب و شتم تجربه رانندگی تصفیه شده V12 نمی شود. Rolls Royce Cullinan در حال حاضر تنها SUV موجود در بازار است که دارای V12 است ، با این حال ، مأموریت کالینان بیشتر از هدفهای اسپرت استون مارتین DBX متمرکز بر لوکس تر بودن است و این موضوع را حتی در ظاهر خودرو می توانید پیدا کنید .

نگاهی به تصمیمات جدید شرکت Aston Martin

اگر استون می خواست V12 DBX را ارائه دهد ، احتمالاً اولین بار در زیر دکوراسیون AMR Aston است که فقط مخصوص آستون های اختصاصی است. به عنوان مثال Aston Martin Vantage AMR را در نظر بگیرید که دارای یک گیربکس دستی است. Vantage AMR در مورد سریع تر رفتن نیست بلکه تجربه چیز خاصی است و قطعا هیجان بالایی را می تواند به دنبال داشته باشد .

Aston Martin DBX

با در نظر داشتن این نکته ، ایجاد یک شاسی بلند V12 DBX AMR SUV برای آستون منطقی است چرا که این شرکت در هر زخشی به دنبال خاصترین هاست که این موضوع در آستون مارتین دی بی ایکس نیز دیده می شود . مطمئناً اگر اصلاً V12 خیلی سریعتر از V8 فعلی نخواهد بود ، اما تجربه بی نظیر به دلیل عدم عملکرد اضافی ارائه می دهد که این تجربه بیشتر از آرایش ناشی است. Aston Martin DBX تازه شروع شده است. کاملاً واضح است که استون برای این SUV جدید برنامه های زیادی دارد و ما از دیدن آنچه در آینده قرار دارد خوشحال می شویم.

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا