رندری از آلفا رومئو مونترال

اگر در خصوص برند آلفا رومئو نظر بخواهیم بدهیم و مدل‌های از آن را معرفی کنیم ، تنها چند مدل خاص به ذهن ما خطور خواهد کرد . از جمله مدل های خودروهای آلفارومئو می توان به اسپایدر ، جولیتا و جی تی ای اشاره کرد . مونترال دوست داشتنی در سال ۱۹۷۰ معرفی شد و تاکنون مورد غفلت واقع شده است . شاید به این دلیل که این‌ خودرو ، یک جایگزین ارزان‌تر و چشم گیر تر برای پورشه ۹۱۱ و یا جگوار تایپ به شمار می‌رود .

طراحی یک کانسپت حرفه ای توسط لوکا سرافینی

لوکا سرافینی تصویر آینده خود را در خصوص آلفارومئو مونترال ارائه داده است که این تصویر بسیار خیره کننده است و آن را مونترال ویژن جی تی نامیده و مانند سایر مفاهیم مارک ویژن جی تی بسیار خاص به شمار می رود .این مفهوم چیزی بیشتر از آن است که باید دیده شود . سرافینی تاریخ شخصی خود را در آفرینش این جذاب از آلفارومئو به کار برده است . آلفا رومئو یکی از برندهای ایتالیایی به شمار می‌رود که به تولید خودروهای اسپرت ، سوپراسپرت و سدان فعالیت دارد . البته مدل های دیگر از این برند نیز در بازار دیده شده است . اگرچه خودروهای این برند، بسیار با کیفیت هستند اما کمتر در بازار حضور پیدا کرده اند و کمتر نام این برند را می شنویم.

Alfa Romeo Montralسرافینی در خصوص طراحی خودروی آلفا رومئو اعلام کرد که در سال ۱۹۸۶ پدر وی یک آلفا رومئو مونترال را خریداری کرد . وی خاطر نشان کرد که این سیستم ارائه شده از وی تماما اصل است اما سیستم اگزوز آن متفاوت از دیگر نمونه ها می باشد . وی گفت شبی که پدرش با خودروی ۸ سیلندر مونترال به خانه آمد را به یاد دارد . او خودرو را در گاراژ پارک کرد و دود اطراف آن قرار داشت . زمانی که سرافینی خودرو را دید قسمت خط قرمز و کروم آن بیشتر از همه جلب توجه می‌کرد و به عنوان یک پسر جوان این روز را نقطه عشق روز افزون خود به دنیای خودرو می داند .

مقاله‌های مرتبط:

جذابیت های مونترال و طراحی Alfa Romeo Montreal Vision GT Concept

مونترال از ابتدای تولید نیز یک خودروی جذاب به شمار می رفت . سرافینی اعلام کرده است که در آلفارومئو مونترال بازتاب خطوط و شکل های آن بسیار خاص است و بوی داخلی چرم ، حس یک راننده حرفه ای را به وی منتقل می‌کرد و چرم فرمان مقعر در روی فرمان بسیار جذاب بود . اگرچه این خودرو در این زمان یکی از بهترین ها نیست اما برای وی به این شکل بوده است .

Alfa Romeo Montralمقایسه تصویر طراحی شده توسط سرافینی با خودروی اصلی مونترال آلفارومئو مشخص می‌کند که این نمونه بسیار شبیه به خودروهای ارائه شده توسط این شرکت است . شبکه مثلثی آلفا رومئو ، دریچه‌های سوار بر کاپوت و چراغ های جلوی دوتایی با چراغ های بی نظیر همه و همه از خودروهای نسل جدید آلفارومئو بهره گرفته شده است . امیدوار هستیم که اگر آلفارومئو مونترال را در این نمونه عرضه کند یک پیشرانه ۲ هزار و ۶۰۰ سی سی مدرن ۸ سیلندر را نیز برای آن انتخاب نماید . البته استفاده از یک موتور الکتریکی می تواند جالب باشد .

منبع motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 18 =