اخبار خودرو

جدیدترین رندری خودرو آلفارومئو جولیا GTA

آلفا رومئو در ژوئن سال 2018 هنگامی که با بازگشت دو مانکن مهم – GTV و 8C – صحنه اتومبیل های اسپرت را طوفان کرد ، در ژوئن سال 2018 آن ها را گرفت. با این حال ، هر دو کوپه به عنوان بخشی از یک برنامه بازسازی که شامل سرمایه گذاری در Tonale و یک وسیله نقلی دیگر است تا بتواند تقاضای بی پایان گذرگاه های مسافرتی را بدست آورد ، قرار گرفته است. این بدان معنا نیست که هیچ کوپلی در دیدن آلفارومئو جولیا GTA وجود ندارد ، بنابراین علاقه مندان واقعاً کاری برای فراتر رفتن از Giulia GTA و خواهر و برادرهای GTAm را دارند ، باید منتظر باشند و ببینند که چه اتفاقی خواهد افتاد .

بررسی Alfa Romeo Giulia GTA

این امر مانع از این نیست که آکسیونوف نیکیتا از رویاپردازی در مورد آلفارومئو جولیا GTA جدید پرهیز کند ، چرا که آلفارومئو جولیا GTA با طراحی خاص تری آماده رقابت با دیگر سوپر اسپورت هاست . نتیجه نهایی Giulia GTA Coupe جذاب است که بعید به نظر می رسد از تابش روز برای گرفتن BMW M4 Coupe و Mercedes-AMG C63 Coupe استفاده کند. به طور کلی آلفارومئو جولیا GTA یکی از نمونه های جذاب این شرکت است که در این جا رندرهایی خاص از این خودرو را می بینیم .

آلفارومئو جولیتا GTA

برخی استدلال می کنند که درمان GTA در Giulia Coupe بیشتر حس می شود زیرا مدل اصلی که در سال 1965 به بازار عرضه شد فقط دارای دو درب است. GTAm که چند سال بعد وارد آن شد نیز دارای شکلی از بین رفته بود ، بنابراین افشای معادل امروزی آن باید لحظه ای تلخ و شیرین برای دیهارد آلفیستی باشد.

نگاهی به مشخصات خودرو Alfa Romeo Giulia GTA

احتمالاً سخت نیست که آلفا رومئو Giulia GTA را به یک کوپه تبدیل کند ، اما می داند که فروش سدان معمولی و همتای گرم آن Quadrifoglio دقیقا عالی نبوده است و تلاش ممکن است ارزش بازگشت نداشته باشد. . همانطور که همه شما می دانید ، این سدان با کارایی بالا یک امر محدود است که تولید آن تنها در 500 دستگاه محدود است و بیشتر آنها مقصد رسیدن به بازارهای اروپا را دارند. آلفارومئو جولیا GTA در حالت معمولی دارای قیمتی در حدود 40 هزار دلار است که در این رده قیمتی باید عاشق این خودروی خاص باشید تا برای خرید آن اقدام کنید.

آلفارومئو جولیتا GTA

در یک سناریوی ایده آل ، پولی که آلفا رومئو با کراس اور خود به دست می آورد ، ممکن است روزی در برخی از اتومبیل های عملکردی که مطابق با میراث برند می باشند ، بسیار مناسب استفاده شود. ما در مورد همان فرمول مورد استفاده پورشه صحبت می کنیم ، که اکنون SUV های Cayennes و Macans بیشتر از اتومبیل های اسپرت 911s و 718 می فروشد ، اما هستند هنوز کسانی که نمونه های اسپرت را می پسندند و به همین دلیل است که این برند ها با سرمایه گذاری بر روی خط تولید کراس اوور ها ، خط تولید خودروهای سوپر اسپرت خود را نیز حفظ می کنند که در این جا شاهد این سناریو برای آلفارومئو جولیا GTA نیز هستیم .

منبع
motor1
برچسب ها
Alfa Romeo Alfa Romeo Giulia GTA آلفا رومئو آلفا رومئو GTA آلفا رومئو جولیتا GTA قیمت آلفا رومئو GTA

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن