اخبار خودرو

ویژگی های نسخه تایپ اس آن خودرو آکورا MDX

MDX Type S یک پیشرانه V6 توربوشارژ و 355 اسب بخار قدرت دارد. آکورا تقریباً با جدیدترین نسخه های کراس اوور RDX و سدان TLX طرفداران خود را هیجان زده8 کرده است. برای پاسخگویی به نیازهای روز افزون مصرف کننده لوکس ، هر دو خودرو کاملاً طراحی و مهندسی مجدد شده اند. در حال حاضر MDX سه ردیفه همان روش درمانی را دارد و اولین نگاه اجمالی ما به نسخه تولیدی آینده به شکل نمونه اولیه آکورا MDX است که در اینجا تصویری از پروتایپ این محصول دیده می شود.

ویژگی های آکورا MDX

آنچه می بینید باید کاملاً نزدیک به محصول نهایی باشد ، با این وجود نام رسمی آن هم وجود دارد. نشانه های طراحی مانند جلوپنجره بزرگتر به شکل الماس و یک کاپوت حتی بلندتر – هر دو از RDX و TLX وام گرفته شده – و چراغ های جلوی LED JewelEye با چهار عنصر که اکنون امضا شده اند ، به MDX منتقل می شوند و همه چیز بسیار تیز به نظر می رسد. بدنه نمونه اولیه MDX پایین تر ، بلندتر و گسترده تر است و فاصله محوری آن با رشد 3.0 اینچی نسبت به مدل قبلی افزایش یافته است. این همه در بالای مجموعه ای از چرخ های بزرگ 21 اینچی قرار گرفته است.

آکورا MDX

جزئیاتی مانند شانه های برآمده و گلخانه ای بزرگتر که به عقب بر روی محور قرار گرفته است ، نمای تهاجمی تری به SUV می بخشد و برای تکمیل آن ، دو نمونه اولیه MDX که در اینجا به تصویر کشیده شده اند ، از پوشش های بیرونی مات کربن مایع و عملکرد قرمز منحصر به فرد استفاده می کنند. ما امیدواریم که این دو رنگ به تولید منتقل شوند.

Acura MDX

همانند قسمت خارجی ، داخل MDX نیز از دو خواهر و برادر خود نشانه می گیرد. کابین کاملاً جدید طراحی شده دارای فناوری کاملاً جدیدی مانند کابین خلبان Acura است که از دو صفحه نمایش 12.3 اینچی تشکیل شده است (یک خوشه دیجیتال و یک صفحه لمسی مرکزی) که از طریق رابط Touchpad True این برند مدیریت می شود. بعلاوه دسته ای از مواد مدرن و با کیفیت در سراسر کشور وجود دارد ، از جمله لهجه های پوسته فلزی ، قطعات تزئینی آلومینیوم صیقلی و سطوح نشیمن چرمی میلانو که سبب خاص تر شدن آن شده است.

Acura MDX نمونه اولیه داخلی

آکورا همچنین به بهبود فضای کابین اشاره کرده و فضای بیشتری را برای سرنشینان ردیف n,l و ردیف سوم و یک سقف پانورامای فوق العاده عریض که به هر سه ردیف کشیده شده است ، می دهد ویژگی های باز و مطبوعی را به فضا می بخشد. صندلی های جلو همچنین قابلیت تنظیم قدرت 16 طرفه و عملکرد ماساژ 9 طرفه را دارند.

آکورا MDX

آکورا MDX پایه دارای یک موتور 3.5 لیتری V6 جدید و یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک خواهد بود ، اگرچه هنوز نمی دانیم دقیقاً چه میزان نیرو تولید می کند. MDX فعلی 290 اسب بخار قدرت و 267 پوند فوت از V6 خود بیرون می زند. در همین حال ، آکورا MDX Type S به موتور توربوشارژ 3.0 لیتری V6 این برند مجهز خواهد شد که می تواند 355 اسب بخار (265 کیلووات) و 354 پوند فوت (480 نیوتن متر) داشته باشد و از طریق نسل چهارم این برند به هر چهار چرخ ارسال شود. سیستم SH-AWD و درپوش های برمبو در هر گوشه نیز حضور دارند. Acura MDX 2021 باید در اواخر امسال قبل از فروش در اوایل سال 2021 در فرم نهایی تولید خود ظاهر شود.

Acura MDX

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا