اخبار خودرو

عکس های جاسوسی خودرو 2023 BMW M2 !

در حالی که عکس های جاسوسی نسل بعدی BMW سری 2023 BMW M2 کوپه را دیده ایم ، این اولین نگاه مناسب ما به M2 است. آزمایش در یک مناظر زمستانی در جایی در شمال اروپا بود که کوچکترین اتومبیل پرچرب M (M135i شمارش نمی شود) با بدنه ای کامل شده و تنظیم اگزوز چهار امضا شناخته می شود.

تصاویر جاسوسی از 2023 BMW M2

بعد از سری 4 Gran Coupe و i4 الکتریکی آینده، سری 2 / M2 جدید مدل های بعدی برای دستیابی به سدان های کوچک BMW است که با بدنه کاملاً مطابقت دارد. باواریایی ها به برخی از برچسب های سفید بالای دسته درب واقعی ترکیبی زدند تا ما را فریب دهند و باور کنند که نمونه اولیه دارای تنظیمات قدیمی است اما ما این را بهتر می دانیم. همچنین شاهد یک لایه مبدل اضافی در پایه ستون C هستیم – متوجه پرچ های سیاه و کوچکی می شوید که صفحات جعلی را در دست دارند که این کار احتمالاً برای پنهان کردن پیچ و تاب های جدید Hofmeister صورت گرفته است.

بی ام و

حتی اگر تمام مدل های زیر سری 3 به یک طرح متحرک تبدیل شده اند ، سری 2 دو درب به عنوان یک استثنا باقی خواهد ماند. این خودرو هنوز هم دارای نسبتاً سنتی RWD با کاپوت بلند و عقب کوتاه است و بسیاری امیدوارند که جلوپنجره مشبک بحث برانگیز M4 بزرگتر در پشت آن نماند. به نظر می رسد چنین نیست ، اما با توجه به رویکرد اخیر جسورانه طراحی BMW ، نمی توان اطمینان داشت. یک اسپویلر ظریف درب صندوق عقب نشان می دهد که این یک مدل آزمایشی از سری 2023 BMW M2 نیست ، در حالی که ترمزهای بزرگ و آینه های جانبی معمولی M نیز نشانه های واضحی هستند که به ما اطمینان می دهد.

طراحی بی ام و ام 2 چگونه خواهد بود!

به نظر می رسد این چراغ های جلوی در 2023 BMW M2 نهایی هستند و به نظر می رسد چراغ های عقب نیز تنظیمات نهایی هستند. تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که در مورد موتور در این مرحله حدس و گمان بزنیم ، اما منطق به ما می گوید که در این خودرو از یک نسخه مجهز به نسخه 3.0 لیتری توئین توربو استفاده شده و در M3 و M4 به نمونه های SUV X3 M و X4 M موجود است. با کد S58 ، پیشرانه شش خطی در مدل های غیر رقابتی 473 اسب بخار قدرت و 406 پوند فوت (550 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند و ما فکر می کنیم برای جلوگیری از درگیری با M4 برای M2 شماره گیری خواهد شد.

2023 BMW M2

اطمینان داریم که بسیاری از قدرت 444 اسب بخاری ارائه شده توسط M2 CS فعلی راضی خواهند بود ، اما حتی اگر چنین نباشد ، BMW به احتمال زیاد خروجی خود را به بیش از 404 اسب بخار موجود در M2 Competition خواهد رساند. به یاد دارید که این نسل از M2 “فقط” 365 اسب بخار قدرت داشت؟ گزارشی که یک سال پیش توسط Autocar منتشر شد ، ادعا کرد که کوپه با عملکرد بالا حداقل 420 اسب بخار قدرت دارد در حالی که انتظار می رود یک ماشین بزرگتر و سنگین تر نسبت به نمونه قبلی باشد. انتظار می رود نسل جدید BMW سری 2 کوپه (G42) در ماه های بعدی آغاز به کار کند و برای سال مدل 2022 به فروش برسد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا