اخبار خودرو

رندرهایی خودرو سوبارو اوت بک 2020 (2022 Subaru Outback)

بیایید ببینیم که در کارت های واگن بلند شده 2022 Subaru Outback چه چیزی وجود دارد. 2022 Subaru Outback به عنوان یکی از شاسی بلند های شرکت سوبارو معرفی می شود که چندی پیش تصاویری جاسوسی از این خودرو منتشر شده بود و توجه های زیادی را به سمت خود جلب کرد اما باز هم این خودرو استتار گردیده و امکان مشاهده کامل آن نبود. اکنون رندرهایی از 2022 Subaru Outback منتشر شده که به زیبایی این خودرو را نقش آفرینی کرده است.

خودروی سوبارو اوت بک یک شاسی بلند میان‌ سایز است که از روی یک مدل استیشن واگن شکل گرفته است که بین سال‌های 1994 تا 1999 توسط سوبارو با همین نام تولید و عرضه می‌ شد ولی بعد از نسل اول، نسل به نسل بیشتر از حالت استیشن واگن فاصله می‌گرفت و به اس‌یو‌وی نزدیک تر شد.

رندرهای جدید و ویژگی های سوبارو

در اوایل این ماه ، سوبارو با آزمایش نمونه اولیه بلند شده در جاده های عمومی گرفتار عکاسان ما شد که این عکس ها وجود Outback را یادآوری می کرد. عکس ها تصویری را نشان می دهد که احتمالاً سطح تریم جدیدی از 2022 Subaru Outback عرضه می گردد که با تمرکز بیشتر بر جاده طراحی شده است اما چیزی وجود دارد که تقریباً زیر رادار پرواز می کند. اتومبیل آزمایشی در واقع از قسمت جلویی جدید و با تجدید نظر کلی برخوردار بود.

2022 Subaru Outback

فاشیای جلوی خودرو دارای چراغ های ظریف و مشبک رادیاتور برجسته تری هستند. تغییرات بیشتری در قسمت پایین سپر ایجاد شد و همکاران ما در Kolesa.ru تصمیم گرفتند همه چیز را در این ارائه های قابل قبول ترکیب کنند. آنها پیش نمایش لیفت صورت آینده را برای Outback مشاهده می کنند و به نظر ما بسیار جالب خواهد بود. 2022 Subaru Outback به عنوان واگنی معرفی می گردد که ویژگی های خوبی از جمله آپشن ها و گزینه های متعدد موتور را عرضه دارد. این خودرو در پایان سال جاری به باازار عرضه می گردد که هنوز هم اطلاعاتی در خصوص پیشرانه آن در دسترس نیست.

عکس های جاسوسی 2022 Subaru Outback

در حالی که تغییراتی در جلو در عکسهای جاسوسی کاملاً مشهود بود ، قسمت عقب تا حدودی بدون تغییر به نظر می رسید. بخش کاملی از استتار سپر عقب را پوشانده است که نشان می دهد ممکن است تجدیدنظرهایی انجام شود. رندرهایی از دوستان روسی ما، طراحی جدیدی را برای لبه های سپر و همچنین دیفیوزر طراحی شده جدید نشان می دهد که می تواند به واقعیت هایی در خودروی 2022 Subaru Outback نزدیک باشد. مدل 2022 برای Outback باید اواخر امسال با شروع فروش تا پایان تقویم 2021 رونمایی شود. مدل فیس لیفت شده Wilderness Edition با ارتقا suspension سیستم تعلیق و گزینه های مختلف سفارشی سازی شده عرضه می گردد.

سوبارو اوت بک 2022

انتظار می رود هیچ تغییری در زیر کاپوت وجود داشته باشد و واگن ناهموار باید با انتخاب بین یک موتور 2.5 لیتری تنفس طبیعی و یک توربو 2.5 لیتری در فروش باقی بماند. البته ، این همه براساس اطلاعات اولیه ای است که ما در اختیار داریم زیرا هنوز هیچ چیز رسمی از طرف خودروساز ژاپنی در دست نیست. انتظار داریم نمونه های آزمایشی Outback بیشتری را در هفته های آینده ببینیم پس هر خبر جدیدی که در خصوص 2022 Subaru Outback ارائه شود را می توانید از صائین کالا دنبال کنید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا