اخبار خودرو

رندرهایی جدید خودرو سوبارو Forester

سوبارو Forester در عکس های جاسوسی دیده شده است و هم اکنون رندر آن در دسترس است. تغییرات این خودرو ظریف هستند اما کراس اوور را مدرن جلوه می دهند. سوبارو فارستر در شرف پرفروش ترین مدل این برند در ایالات متحده در سال 2020 است و این شرکت با تهیه نسخه های فیس لیفت برای کراس اوور محبوب ، موفقیت خود را دو برابر می کند. پس از دیدن عکس های جاسوسی از مدل به روز شده ، افراد در Kolesa با تصور اینکه چگونه به نظر می رسد ، یک رندر ارائه می دهند. پس ما در این جا به رندرهایی که افراد متفاوت از این خودرو ارائه کرده اند نگاه می کنیم تا ببینیم که با چه خودرویی رو به رو خواهیم شد.

2019 Subaru Forester

تغییرات ظاهر شده در سوبارو Forester

مانند اکثر خودروهای تازه، انتظار هیچ گونه تغییر انقلابی در طراحی را نداشته باشید. مقایسه زیر مدل 2022 را با جلوپنجره مشبک و قطعه متقاطع جابجا شده نشان می دهد که نشان سوبارو را در قسمت پایین چهره خودرو تغییر می کند. فاشیای تحتانی تجدید نظر شده در گوشه ها دهانه های تا حدودی بزرگتر است و چراغ های مه شکن در آنجا باقی مانده اند. دهانه در مرکز نیز بزرگتر شده است. به طور کلی طراحی بخش جلو به دیگر نمونه های این شرکت نزدیک شده است.

سوبارو Forester

در بخش های کناری خودرو باید کمترین تغییرات را انتظار داشته باشید. سوبارو ممکن است برخی از تریم ها را تغییر دهد ، اما به طور کلی کراس اوور ظاهری یکسان دارد. تغییرات در قسمت عقب بسیار جزئی است. سپر اصلاح شده دیگر دهانه ای برای خروجی اگزوز ندارد که باعث می شود تا حدودی ظاهر تمیزتری در آنجا ایجاد شود. این یعنی در این بخش از سوبارو شاهد پیشرفت طراحی برای مدل های جدید خودرو بوده ایم. هاچ بک نیز کمی نرم تر است.

رندرهایی از خودروی جدید سوبارو

هنوز جزئیاتی در مورد چگونگی تغییر فضای داخلی تازه شده Forester در سوبارو وجود ندارد. دستورالعمل معمول این روزها شامل به روزرسانی سیستم سرگرمی با صفحه بزرگتر و دستکاری مصالح کابین است. تغییرات پیشرانه نیز به همین ترتیب مرموز است. باید انتظار داشته باشید که در سوبارو Forester ، موتور چهار سیلندر تخت 2.5 لیتری دور و بر شما بچسبد. در دنیای رویایی ، سوبارو با نصب نیروگاه 2.4 لیتری 260 اسب بخاری (194 کیلوواتی) این برند در کراس اوور ، نسخه توربوشارژر Forester را دوباره معرفی می کند.

سوبارو Forester

اگرچه ، هیچ مدرکی وجود ندارد که این همان چیزی باشد که خودروساز قصد انجام آن را دارد. برای اولین بار در چند ماه اول سال 2021 به دنبال سوبارو Forester تازه وارد باشید. فروش باید از نیمه دوم سال آغاز شود. در هر صورت انتظار می رود که به مانند هر نسخه دیگری، سوبارو Forester بتواند بار دیگر در آمریکا به عنوان پر فروش ترین خودروی این کشور معرفی شود. به نظر ما سوبارو برای فضای داخلی خودروی جدید خود، از آپشن های بیشتری استفاده می کند تا بتواند با رقبای خود مبارزه کند و البته سیستم ایمنی خوب یکی دیگر از مزایایی باید باشد که شرکت سوبارو برای خودروهای خود اختصاص می دهد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا