اخبار خودرو

رندرهای جدید رنج روور 2022 اسپرت (Range Rover)

ما انتظار داریم لندرور از مدل نسل بعدی تا سال آینده رونمایی کند. لندرور در زمینه تولید Range Rover Sport در آماده سازی است. مدل نسل دوم فعلی از سال 2014 خارج شده است ، بنابراین این برند انگلیس در انتشار نسخه ی نمایشی کامل به موقع عمل کرده است. اما نسل بعدی رنج روور 2022 اسپرت چه خواهد بود؟

عکس های جاسوسی Range Rover Sport

در ماه فوریه ، هر دو پرچمدار Range Rover و رنجرور کوچکتر Range Rover Sport در موارد جداگانه ای مورد آزمایش قرار گرفتند و پیشرفت اولیه مدلهای جدید را به ما نشان دادند. البته ، طراحی های آنها در زیر بسته ها پنهان شده است ، بنابراین ما کاملاً مطمئن نیستیم که LR به چه جهتی هدایت می شود. با این حال ، لازم نیست که به دور نگاه کنید تا بدانید که لندرور می خواهد در طراحی جدید اتومبیل های جدید خود چه کار کند.

2022 Range Rover Sport

Defender جدید باید نگاهی اجمالی به این زبان طراحی جدید بیندازد ، و ارائه رندری از دوست ما Nicolas Cavero از futurecarsnow در اینستاگرام پیش نمایش چگونگی عملکرد این خودرو را به نمایش گذاشته است که ما را با ویژگی های رنج روور 2022 اسپرت آشنا می کند. این طراحی کاملا بر اساس تصاویر جاسوسی گرفته شده از این خودرو، ایجاد گردیده است و برای همین به نظر می رسد که این خودرو به واقعیت بسیار نزدیک باشد. چیزی که برای ما تا حدودی ناشناخته باقی مانده، پیشرانه این خودروست چرا که هنوز مشخص نیست که لند روور چه برنامه ای برای خودروی خود دارد.

رندر جدید از رنج روور 2022 اسپورت

توجه داشته باشید ، این ارائه بیشتر یک مطالعه طراحی است و اساساً بر اساس تصاویر جاسوسی پنهان نبوده است. همانطور که می بینید چراغهای جلو هالو در ترکیب با مشبک کاملاً مناسب Range Rover Sport است. جزئیات ظریف موجود در هود کمی طعم و مزه را اضافه می کند ، به همین ترتیب صفحه بدنه رنگی بین ستون های C و D قرار دارد. به طور کلی به نظر می رسد که این رندر جدیدی که از عکس های جاسوسی گرفته شده است، خاص بودن طراحی 2022 را به ما نمایش می دهد و رنج روو 2022 اسپورت، جذاب تر از همیشه وارد بازار خواهد شد.

رنج روور 2022 اسپرت

لندرور فقط در حال توسعه این دو پسر بزرگ در محدوده رنج روور 2022 اسپرت نیست. فقط در این هفته ، یک چرخ دنده بلند Evoque کشف شده است و نشان می دهد که یک مدل سه ردیف به زودی از کوچکترین مدل Range Rover Sport به بازار خواهد آمد. با این حال ، روندها حاکی از این است که هفت صندلی آینده Evoque به دلیل تقاضا در ابتدا به چین و سایر بازارهای آسیا خواهد رسید.

2022 Range Rover Sport

در مورد Range Rover و Range Rover Sport ، انتظار دارید LR هر سال دو مدل را تا سال آینده به عنوان یک مدل 2020 معرفی کند. انتظار می رود تعداد بیشتری از نمونه های اولیه برای تست آورده شود که این به گرفتن عکس های جاسوسی کمک می کند. برای این خودرو، در حدودی چندماهی است که از توسعه آن می گذرد و همین ویژگی سبب شده تا فکر کنیم که به مرور از استتار های بدنه آن کاسته خواهد شد.

برای سال 2021، برای اولین بار، Range Rover Sport، با پیشرانه ای الکتریکی به بازار عرضه خواهد شد. برای این خودرو، باتری‌هایی با حداکثر ابعاد 90.2 کیلووات ساعت عرضه خواهد شد و انتظار می رود که خودروی رنج روور 2022 اسپرت با نسخه الکتریکی خود بتواند تا 467 کیلومتری برد داشته باشد. البته که این برد زیاد نیست اما تا حدودی می تواند راضی کننده باشد و برای یک شاسی بلند الکتریکی، به نظر کافی می رسد. باید منتظر باشیم و ببینیم که Range Rover چه برنامه ای دارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا