اخبار خودرو

خودرو میتسوبیشی اکلیپس در رندر جدید، تغییراتی اساسی را تجربه کرد!

میتسوبیشی در سال 2017 هنگام رونمایی از میتسوبیشی اکلیپس ، یک رندر از اتومبیل اسپورت را غبارروبی کرد و به طرز جنجالی آن را به عنوان یک کراس اوور کوچک معرفی نمود. به عنوان بخشی از برنامه این شرکت برای تعمیرات اساسی در ایالات متحده ، این مدل در معرض جراحی زیبایی قرار گرفته است که “طراحی جلو و عقب کاملاً تغییر یافته” را برای میتسوبیشی اکلیپس عرضه می دارد. میتسو نوید می دهد که مدل فیس لیفت شده این CUV “طراحی با شکوه و انرژی بیشتری” را اعطا می کند و جدیدترین تکنولوژی ترکیبی پلاگین را به کار خواهد گرفت.

2022 Mitsubishi Eclipse

برخی از مشخصات میتسوبیشی اکلیپس

بازاریابی برای فروش این خودرو را اگر کنار بگذاریم ، Eclipse Cross 2022 نشانه های یک ظاهر طراحی را از مفهوم e-Evolution (تصویر پایین) نشان می دهد. این یک SUV الکتریکی جسورانه بود که در نمایشگاه اتومبیل توکیو 2017 قبل از اولین حضور در آمریکای شمالی و یک سال بعد، در نمایشگاه خودرو لس آنجلس معرفی شد. اگر به تصویر تیزر نگاهی بکنیم، می توانیم فاشیای تجدید نظر شده جلو و عقب را در آینه های کراس اوور ببینیم که خود نشان دهنده روند صعودی جذابیت در این خودروست. ما در معرض نوردهی و روشنایی تصویر هستیم تا جزئیات بیشتر طراحی را نشان دهیم.

میتسوبیشی اکلیپس

مدل فیس لیفت شده قرار است در سه ماهه اول سال 2021 در ایالات متحده به فروش برسد ، این بدان معناست که فاش شدن رسمی باید طی هفته ها یا ماه های آینده انجام شود. این همان چیزی است که میتسوبیشی در حال حاضر مایل به فاش کردن آن است و این موضوع همراه با پیشرفت و تصمیم گیری در مورد چگونگی برنامه ریزی برای عرضه محصولات خود در آمریکای شمالی اتفاق خواهد افتاد. این یعنی باید انتظار حضور میتسوبیشی اکلیپس را در آمریکای شمالی داشته باشیم.

Mitsubishi Eclipse، یک خودروی خاص!

اواخر امسال ، Outlander PHEV موتور احتراق بهبود یافته و برد الکتریکی بیشتری دریافت خواهد کرد. در سه ماهه اول سال آینده ، میراژ و میراژ G4 که از قبل نشان داده شده است ، وارد بازار می شود. مهمترین خودرو و اولین برنامه، تنظیم شده برای سال آینده بدون شک Outlander نسل بعدی است که برای سه ماهه دوم برای اولین نمایش جهانی از آن رونمایی خواهد شد و انتظار می رود که شگفتی های زیادی را در این خودرو دنبال کنید. تمام مدل های جدید میتسوبیشی به عنوان تجهیزات استاندارد از ویژگی های خوبی بهره مند هستند و برای کاهش برخورد به جلو به ویژگی های ایمنی فعال تشخیص عابر پیاده ، مجهز خواهند بود.

2022 Mitsubishi Eclipse

اگز اخبار میتسوبیشی را از اروپا دنبال می کنید باید بگوییم که عرضه میتسوبیشی اکلیپس در این قاره اتفاق نخواهد افتاد، این برنامه ها در آنجا اجرا نمی شود زیرا این شرکت فعالیت خود را در قاره آمریکا متمرکز می کند تا در بازارهای دیگر به مسائل دیگری توجه کند. میتسوبیشی مدل های جدیدی را در زمین اروپا معرفی نمی کند زیرا سران شرکت تصمیم گرفته اند سرمایه گذاری ها را به جنوب شرقی آسیا هدایت کنند. این ها همه بخشی از یک برنامه بزرگتر است که با کاهش هزینه ها برای افزایش سودآوری، به مسیر خود برگردند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا