اخبار خودرو

ویژگی های خودرو کیا استینگر 2022

و حالا اینجا کیا استینگر 2022 را مشاهده می کنیم. مدل های GT دارای یک افزایش قدرت کوچک هستند ، اما مدل پایه تا 300 اسب افزایش قدرت داشته است. امروز روزی است که طرفداران کیا در ایالات متحده منتظر آن بوده اند. کیا استینگر 2022 که با ملایمت تازه شده است اکنون رسمی است و تمام شایعاتی که درباره این خودرو شنیده ایم درست است. با توجه به اینکه مدتی پیش در بازارهای دیگر آغاز به کار کرد ، دقیقاً جای تعجب نیست ، اما با این وجود ، گاهی اوقات همه چیز در هر کشور تغییر می کند. در اینجا دیگر شکی نداریم که در زیر کاپوتريال قدرت بیشتری به همه خریداران استینگر خوش آمد می گوید ، بدون در نظر گرفتن تریم.

Kia Stinger

قابلیت های جدید کیا استینگر 2022

این جایی است که ما این نمای کلی 2022 را شروع می کنیم. در خصوص کیا استینگر باید بگوییم که موتور 2.0 لیتری توربوشارژ که قبلاً استفاده می شد، از مشخصات پایین تر بهره می برد. موتور پایه اکنون یک توربوشارژ 2.5 لیتری چهار سیلندر است که 300 اسب بخار (224 کیلووات) و 311 پوند فوت (422 نیوتن متر) گشتاور برای GT-Line ارائه می دهد. این یک افزایش سالم 45 اسب بخاری (34 کیلووات) نسبت به مدل قدیمی است و به همین ترتیب ، کیا می گوید که کیا استینگر 2022 در حدود 5.2 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت می رسد.

Kia Stinger

با این حال این تنها قدرت مساله ما نیست. توربوشارژ دوقلو 3.3 لیتری V6 در مدل های GT با اندکی افزایش به 368 اسب بخار (274 کیلووات) می رسد. صرف نظر از سطح پایه و استاندارد، همه کیا استینگرهای 2022 با استفاده از گیربکس هشت سرعته اتوماتیک با قابلیت تغییر پد دنده به بازار عرضه می شوند. سیستم چرخش عقب یا چهار چرخ نیز در سراسر جهان به صورت محدود موجود است اما یک مزیت اضافی برای خریداران GT  وجود دارد و آن هم، یک سیستم جدید اگزوز متغیر الکترونیکی برای افزایش لذت شنیداری است.

دیگر چه چیزی باید بدانیم؟

از نظر بصری ، اگزوز همچنین نکات تازه ای برای تمایز مدل های جدید از مدل های قدیمی دریافت می کند. نور LED جدید نیز مشخص است ، به ویژه در قسمت عقب با یک نوار تمام عرض که از گوشه ای به گوشه دیگر روشن می شود. در مدل های GT1 و GT2 ، چراغ های راهنمای عقب نیز LED هستند. در جلو ، چراغهای جلوی LED به روز شده دارای امضای جدید لامپ در روز هستند. چرخ های به روز شده در تنوع 18 یا 19 اینچی نیز در دسترس هستند.

کیا استینگر 2022

با حرکت در داخل ، ارتقا قابل توجه کیا استینگر 2022 را شاهد خواهیم بود چرا که از یک صفحه نمایش 10.25 اینچی با کیفیت استاندارد در تریم های پایه هم استفاده کرده است. یک خوشه بزرگتر 4.2 اینچی TFT نیز با یک خوشه 7 اینچی در این بسته قرار دارد. این مجموعه با مجموعه ای گسترده از سیستم های کمک راننده به صورت استاندارد تولید می شود که دامنه آن را از هشدار برخورد به جلو و کمک به ترمز گرفته تا نظارت بر نقاط کور ، هشدار عبور متقابل عقب و کمک به حفظ خط حرکت می دهد. از نظر بصری نیز تغییراتی داشته که باید به مشکی براق و تزئینات کرومی، صندلی های به روز شده با چرم Nappa و نورپردازی خنک LED جدید اشاره کرد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا