اخبار خودرو

عکس های تیزری از کیا اسپورتژ EV6 Dash

ما جزئیات نمای خارجی کیا اسپورتژ EV6 Dash را نیز می بینیم.تبلیغ رسمی تیزر تبلیغات کیا اسپورتیج 2022 آغاز شد. درست زمانی که آمریکایی ها برای تعطیلات روز یادبود مستقر می شدند ، کیا با سه تصویر در رسانه های اجتماعی کیا اسپورتژ EV6 Dash را نشان داد که به ما می فهماند چه انتظاری از نسل بعدی SUV چه از نظر فضای بیرونی و چه از نظر فضای داخلی باید داشته باشیم. برای رونمایی باید اریخ را برای سه شنبه 8 ژوئن ذخیره کنید تا بتوانیم تصاویر رسمی این خودروی الکتریکی از کیا را مشاهده کنیم.

کیا اسپورتژ EV6 Dash

در خارج کیا اسپورتژ EV6 Dash، به وضوح این خودرو شباهت غیرقابل انکاری با هیوندای توسان وجود دارد ، اگرچه این تیزرها اولین نگاه اجمالی و بدون مانع را در کلیپ جلو ، از جمله چراغ های جلو جدید ارائه می دهند. برای طراحی مطمئناً هم از K5 و هم از EV6 الگوبرداری شده است ، اگرچه جزئیات هنوز پنهان مانده اند. در عقب ، چراغ های راهنما با لنزهایی که کاملاً دوباره طراحی شده اند ، پشتیبان گیری می شوند و موضوع زاویه ای نیز در آنجا ادامه دارد. آینه های جانبی به جای ستون A روی درها مجکم می شوند ، اما افسوس که تاریکی بقیه جزئیات خارجی را پنهان می کند و بله ، ما فقط برای اطمینان از ترفند سبک فوتوشاپ قدیمی استفاده کردیم.

کیا اسپورتژ EV6 Dash و ویژگی های آن

یک غافلگیری بزرگتر به وجود آمده است چرا که تصویر تیزر نهایی نشان می دهد که این خودرو دارای یک صفحه نمایش بزرگ دیجیتالی است. طبق روال بسیاری از وسایل نقلیه در حال حاضر ، یک صفحه شیشه ای وجود دارد که از سمت راننده تا موقعیت مرکزی کشیده شده است و تمامی صفحه کیلومتر شمار نیز در این نمایشگر جا می گیرد. احتمالاً دو صفحه نمایش جداگانه در پشت خود قرار دارد که فقط چند دکمه در زیر آن دیده می شود. این طرح تقریباً مشابه EV6 است البته که باید از تفاوت در منافذ هوا و فرمان صرف نظر کرد. جزئیات بیشتر پنهان است اما به نظر می رسد کیا واقعاً از کیا اسپورتژ EV6 Dash هم در داخل و هم در خارج جلوتر می رود.

کیا اسپورتژ EV6 Dash

از زمان ارسال این مقاله در تاریخ 30 می ، ما بیش از یک هفته فرصت داریم تا حدس بزنیم که کیا چه چیز دیگری برای Sportage ذخیره کرده است. برق گسترده برای پیشرانه و استفاده از پیشرانه الکتریکی تقریباً یک چیز مطمئنی است ، خصوصاً اینکه قبلاً با توسان پلت فرم مشترک عمل کرده است. ما همچنین انتظار داریم که انبوهی از سیستم های ایمنی و کمک راننده را برای کمک به کیا اسپورتژ EV6 Dashدر یک فضای کاملاً رقابتی شاهد باشیم. =با آغاز اولین عرضه کیا اسپورتژ EV6 Dash برای 8 ژوئن ، هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم Sportage بعدی تا پایان سال به فروش نخواهد رسید. قبل از اینکه SUV از سایه بیرون برود و به نور بپردازد ، قطعا باید شاهد تصاویر بیشتر و تیزرهای رسمی بیشتری از کیا باشیم که ویژگی های این خودروی جذب را به نمایش می گذارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا