اخبار خودرو

هیوندای سانتافه 2022 برای اولین بار XRT را اصلاح می کند

هیوندای سانتافه 2022 باید یک شاهکار دیگر از هیوندای باشد تا بتواند محبوب دل ها گردد. این بار هیوندای سانتافه 2022 قرار است تا یک تریم جدیدتر را وارد بازار کند که بتواند در هر سمت طرفدارانی را جلب کند.  این تریم جدید در هیوندای سانتافه 2022 در بین انواع SEL و Limited قرار خواهد گرفت. در واقع تریم جدید هیوندای سانتافه، XRT نام دارد که در ادامه اطلاعاتی از این تریم را عنوان خواهیم کرد. طبق راهنمای سفارش جدیدی که توسط CarsDirect فاش شده ، هیوندای نسخه جدیدی برای هیوندای سانتافه 2022 اضافه می کندو تریمی در آن وجود دارد که تریم XRT نامیده می شود و در بین تریم های SEL و Limited قرار می گیرد. جزئیات و تصاویر سانتافه XRT جدید در حال حاضر در دسترس نیستند اما وب سایت از برخی اطلاعات ، از جمله قیمت سطح جدید تر و تمیز را رونمایی کرده است.

2022 Hyundai Santa Fe

نکته قابل توجه این است که این اولین تریم XRT برای هیوندای است. هنوز مشخص نیست که آیا این نسخه کراس اوور سایز متوسط ​​خواهد بود چرا که در کیا Nightia Edition اتفاق افتاده بود. برای هیوندای سانتافه 2022، در این گزارش آمده است که با رینگ های منحصر به فرد آلیاژ دو رنگ 18 اینچ تاریک همراه خواهد بود و فضای داخلی آن فقط به پارچه سیاه محدود است. این یعنی باید یک سانتافه ویژه جوانان و البته افرادی خودرو دوست داشته باشیم. این فضای جنجال برانگیز می تواند یک نقطه عطف واقعی برای فروش هیوندای سانتافه 2022 باشد.

قیمت تریم جدید در هیوندای سانتافه 2022

در مورد موتور ، گفته می شود که هیوندای سانتافه XRT مجهز به پیشرانه 2.5 لیتری Smartstream GDI / MPI چهار سیلندر بنزینی است که در تریم SEL وجود دارد و 191 اسب بخار قدرت (142 کیلووات) و 181 پوند فوت را تولید می کند.که در واقع همان (245 نیوتن متر) گشتاور است. این سیستم با دو پیکربندی پیشرانه و چهار چرخ متحرک در دسترس است ، در حالی که برای دسترسی به پیشرانه دومی در هیوندای سانتافه 2022 شما نیاز ملزوم به پرداخت یک هزار و 700 دلار حق بیمه خواهید شد. البته که اگر به دنبال قدرت و سرعت بیشتر هستید، این هزینه معقول خواهد بود. هیوندای سانتافه 2022 XRT با قیمت 32300 دلار ، به استثنای شارژ مقصد 115 دلاری ، در بین تریم های SEL و Limited در صف قرار خواهد گرفت و شکاف بین این دو را پر خواهد کرد.

هیوندای سانتافه 2022

نکته قابل توجه این است که تریم  SEL برای سانتافه 2022 با قیمت 29000 دلار آغاز می شود ، در حالی که نسخه محدود مجهزتر قیمت 38960 دلار دارد و همان طور که مشاهده می کنید تریم ارائه شده در بین آن ها قرار گرفته است. داشتن تریم XRT در این بین در فاصله تقریباً 10 هزار دلاری گزینه جدیدی به خریداران سانتافه خواهد داد. باز هم ، ما هنوز نمی دانیم که آیا XRT با ویژگی های استاندارد گنجانده شده ارزش دارد پس باید منتظر باشیم تا اخبار بیشتری از این تریم به بیرون درز پیدا کند.  از زمان نگارش این خبر ، وب سایت هیوندای هنوز تریم سانتافه XRT را نشان نمی دهد ، بنابراین پس از دسترسی به آن اطلاعات بیشتری خواهیم یافت.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا