اخبار خودرو

تصاویری جدید از خودرو هیوندای کونا ان 2022

ما انتظار داریم که هیوندای خیلی زود برای اولین بار، هیوندای کونا ان را به نمایش بگذارد. آخرین باری که هیوندای کونا ان آینده را دیدیم ، کاملاً در یک بسته کامو هیپنوتیزم پوشانده شده بود که به معنای واقعی کلمه با حروف بزرگ N gazily در رنگ ها و سایه های مختلف تزئین شده است. جزئیات طراحی در جلو و عقب پنهان بودند اما کلیت اجناس مربوط به یک کونا آشنا با کمی نگرش بیشتر شده است. در حال حاضر تصاویر جدیدی از تیزر هیوندای کونا ان داریم. هیوندای نمونه استاندارد Kona را با لیفت صورت 2021 خود در سپتامبر گذشته رونمایی کرد. اکنون CUV تقویت شده Kona N تقریباً مشخص شده است ، هرچند هیوندای هنوز آماده نیست تا در جدیدترین دستگاه خود، رونمایی خوب و کاملی داشته باشد.

تصاویر جدید در تیزر هیوندای کونا ان 2022

حتی در تاریکی، ما می توانیم تصاویر جذابی را از تیزر هیوندای کونا ان 2022، مشاهده کنیم. یک طرح جلوپنجره تهاجمی تر با یک جلو پنجره کاملاً باز، مدل N را از بسته جدا می کند. ورودی های هوای بزرگ در گوشه های فاشیا کاربردی است و ما شاهد یک تریم جذاب و جدید قرمز آشنا هستیم که از پایه فاشیای جلو در اطراف کناره ها روی پانل های راک کشیده می شود. در نور کم ، تشخیص اینکه تغییرات بیشتری در فاشیای تحتانی ایجاد شده است یا حتی این که راکرها تغییری داشته اند یا نه، شوار است.

هیوندای کونا ان

با حرکت به عقب ، تغییرات خاص N آسان تر می شود. یک فاشیای عقب جدید دارای لوله های برجسته اگزوز دوگانه در گوشه و کنار است و اگرچه دیدن آن دشوار است ، اما هیوندای می گوید یک دیفیوزر یکپارچه نیز وجود دارد. در حال حرکت به سمت بالا ، یک اسپویلر سقفی با دو بال بزرگ باعث افزایش مشت دیداری می شود و البته در قسمت پشتی نیز تریم قرمز داریم.

ویژگی های Hyundai Kona

در تیزر تبلیغاتی هیوندای چیزی در مورد فضای داخلی یا آنچه در زیر کاپوت است، اشاره نشده است. ما قبلاً گزارش داده بودیم که Kona N دارای پیشرانه چهار سیلندر 2.0 لیتری توربو است که 278 اسب بخار قدرت (207 کیلووات) تولید می کند  که انتقال این قدرت به چرخ های جلو یا هر چهار چرخ، از طریق یک جعبه دنده هشت سرعته دو کلاچه صورت می پذیرد. البته که اطلاعات دقیقی که باید شرکت هیوندای از این خودرو به نمایش بگذارد، همچنان در دسترس نیست. اگر این به نظر آشنا می رسد ، در واقع همان تنظیمات موجود در حماسه Veloster N است ، اگرچه باید توجه داشت که هنوز قدرت اسب بخاری دقیق برای Kona اعلام نشده است و بله این خودرو از هیوندای کونا به آمریکا خواهد آمد.

Hyundai Kona

برای همین موضوع ، هیوندای هنوز هم در مورد زمان معرفی رسمی هیوندای کونا ان ابراز نگرانی می کند. این تصاویر تیزری، حداقل در خارج از کشور جای تأمل ندارد. به همین ترتیب ، ما انتظار داریم هیوندای خیلی زود همه موارد را به روز کرده و خودروهایی که در لیست خود دارد معرفی کند تا به این ترتیب، فروش ویژه ای را تجربه نماید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا