اخبار خودرو

جدیدترین عکس های خودرو 2022 BMW X1

هم اکنون تصاویر جاسوسی BMW X1 منتشر شده است. کوچکترین Bimmer با سرعت بالا هنوز در دست ساخت است. BMW X1 در مقایسه با رقبای لوکس SUV لوکس خود مانند لکسوس UX ، مرسدس بنز GLA ، کادیلاک XT4 ، ولوو XC40 و آئودی Q3 در ایالات متحده فروش خوبی ندارد. اما این موضوع مانع باواریا نمی شود تا به کوچکترین سوارکار برتر خود یک تغییر کامل بدهد که قرار است در سال 2022 وارد شود. تصاویر جدیدی از BMW X1 به تازگی عرضه شده است که تنها تغییراتی از این خودرو را به نمایش می گذارد و اطلاعاتی از تغییرات ویژگی های فنی آن در دسترس نیست اما به احتمال زیاد این خودرو هم در نسخه برقی نیز عرضه گردد.

عکس هایی خاص از BMW X1

با این اوصاف ، نسل بعدی BMW X1 مجدداً در آزمایش نمونه اولیه دستگیر شده است و تصاویری از این خودرو در عکس های جاسوسی گرفته شده است. این بار ، هر چند ، دیده شده است BMW X1 که پاهای خود را در Nurburgring کشیده است. مدل کاملاً جدید از هر زمان دیگری بزرگتر به نظر می رسد که اصلاً جای تعجب ندارد. به احتمال زیاد این خودرو در یک پیشرانه چرخ جلو با سطوح تر و تزئینی بالاتر و انواع عملکردی که از چهار چرخ متحرک xDrive استفاده می کند ، وارد خواهد شد. در تصاویر جاسوسی نمونه ای دیده می شود که توسط موتور احتراق داخلی تأمین می شود و با نبود برچسب زرد معمول و درب پر کننده دوم تأیید می شود.

بی ام و ایکس 1

اطلاعات زیادی در مورد BMW X1 آینده وجود دارد. اولین آن ورود یک نسخه کاملاً الکتریکی به نام iX1 است که احتمالاً در کنار گزینه های معمول پیشرانه دیزل و بنزین وارد بازار می شود. این موضوع توسط بی ام و در بیانیه مطبوعاتی طولانی مدت سال گذشته تأیید شده است و می گوید نسل سوم X1 “هم با موتور احتراق و هم با پیشرانه کاملاً برقی” وارد بازار خواهد شد.

مشخصات خوردو بی ام و ایکس 1

BMW همچنین تأیید کرد که BMW X1 جدید در کارخانه شرکت رگنسبورگ در آلمان تولید خواهد شد. این باعث می شود که iX1 به وسیله نقلیه تمام الکتریکی در کارخانه مذکور تبدیل شود که مطابق با برنامه این خودروساز برای تولید یک وسیله نقلیه الکتریکی در هر کارخانه آلمان است. آیا ورود یک بی ام و ایکس 1 کاملاً برقی با فروش غیرعادی که در سالهای گذشته اتفاق افتاده است، منطقی می باشد؟! فقط زمان مشخص خواهد کرد که چه اتفاقی برای بی ام و X1 می افتد و ما احتمالاً ظرف دو سال یا به محض شروع BMW فروش SUV ساب کامپکت جدید ، پاسخ آن را خواهیم دانست.

2022 BMW X1

خودروی BMW X1 به عنوان کوچک ترین کراس اوور بی ام و معرفی می گردد که این خودرو دارای برخی مشخصات قابل توجه است و با توجه به سبک بدنه ای که دارد معمولا جوانان را به سمت خود جلب می کند. البته که با توجه به رونق کراس اوورها و شاسی بلندها در مقابل دیگر نمونه های بی ام و، بی ام و X1 طرفداران کمتری را داراست.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا