اخبار خودرو

بررسی خودروی جذاب Acura MDX Type S

این بیشتر یک تیزر است از Acura MDX Type S تا این که بخواهد شایعه ای از ورود یک خودرو باشد اما بالاخره تیپ S را بدون استتار مشاهده می کنیم. Acura MDX جدید در دسامبر سال 2020 با قول پیوستن تیپ S اسپرت در سال 2021 آغاز به کار کرد. در حقیقت ، Acura حتی در اولین نمایش پیش نمایش آماری از قدرت پیشرانه خود را به ما ارائه داد اما از جزئیات و عکس ها کوتاه آمد. با توجه به اینکه Acura برای صعود افسانه ای از تپه در اواخر ماه ژوئن به Pikes Peak رفت ، تیپ S ظاهر پنهانی به عنوان یک وسیله نقلیه یدک کش برای یکی از دو اتومبیل مسابقه ای جدید TLX Type S ظاهر می شود.

اکورا ام دی ایکس تایپ اس

ما می گوییم تصاویر مخفیانه زیرا Acura فقط چند عکس خارجی از MDX اسپرت را برای مطالعه در اختیار ما قرار می دهد. علاوه بر این ، هنوز اطلاعات جدیدی برای به اشتراک گذاشتن وجود ندارد ، اگرچه Acura قول می دهد که در اواخر سال جاری فروش MDX Type S به طور کامل صورت یابد. به عنوان یک طراوت ، Acura MDX Type S  دارای یک توربوشارژ 3.0 لیتری V6 است که 355 اسب بخار (264 کیلووات) قدرت و 354 پوند فوت (479 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. طبیعتاً از طریق سیستم SH-AWD Acura و از طریق گیربکس 10 سرعته اتوماتیک قدرت به چهار چرخ می رسد. ترمزهای برمبو در جلو نصب شده اند و Acura MDX Type S حالت ویژه رانندگی Sport + را به خود اختصاص می دهد.

برخی مشخصات Acura MDX Type S

در عکس ها ، ما اولین نگاه واضح خود را به نمای جدید نوع S نشان می دهیم که دریچه های گوشه باریک عمودی را برای پنج ضلعی های نامنظم بزرگتر عوض می کند. در عقب ، یک گیربکس جدید با یک دیفیوزر و فضای مناسب برای راهنمایی اگزوزهای چهارگانه وجود دارد ، اگرچه این مورد نیز در دسامبر سال 2020 مورد تحریک قرار گرفت. ترمزهای قرمز برمبو به وضوح در پشت چرخ هایی دیده می شوند که تقریباً به طور حتم منحصر به Acura MDX Type S هستند.

Acura MDX Type S

به طور کلی خودروی آکورا ام دی ایکس تایپ اس به عنوان یک نمونه جذاب با ویژگی های اسپرت عرضه می گردد که این خودرو قابلیت های خوبی را از خود به نمایش می گذارد. برخی از ویژگی های Acura MDX Type S به صورت تیزری به نمایش گذاشته شده است اما هم چنان برخی ویژگی های جدید از آکورا مخفی باقی مانده چرا که این خودرو به عنوان یک نمونه جدید از این شرکت معرفی می گردد و در عین حال ویژگی های خوبی را به نمایش خواهد گذاشت که همچنان اطلاعاتی از این نمونه در دسترس نیست.

باید متتظر باشیم و ببینیم که این خودرو علاوه بر ویژگی های ظاهری، دیگر چه چیزی را به نمایش می گذارد و چه چیزی برای عرضه دارد. به نظر می رسد که آکورا برای این خودروی خود، چه از لحاظ ظاهری، فنی، آپشن و ایمنی سعی کرده که سنگ تمام بگذارد تا در بازاری با رقبای فراوان فعالیت کند و به نتایج خوبی دست یابد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا