اخبار خودرو

نسل جدید رولز رویس گوست (Rolls-Royce Ghost)

دنیای خودرو را عجیب ترین دنیای حال حاضر می‌دانند . هم‌اکنون تصاویر جاسوسی جدیدی از رولز رویس گوست ارائه شده است که به نظر آشنا می رسد اما یک فناوری و نوآوری کاملاً جدید برای لذت بردن از رانندگی برای ثروتمندان است . ولزرویس گوست یکی از خودروهای محبوب این برند به شمار می رود که هم اکنون ارائه تصاویر جاسوسی سبب شده تا بیشتر علاقه مندان به این برند هیجان زده شوند و منتظر حضور آن باشند . از آنجایی که اطلاعاتی در خصوص ارائه رولزرویس در نسخه الکتریکی نیز وجود دارد ، برخی از افراد عنوان کرده اند که امکان حضور پیشرانه الکتریکی در نسخه رولزرویس گوست هم امکان پذیر است .

عکس های جاسوسی جدید از Rolls-Royce

مجموعه جدید از عکس های جاسوسی آخرین پیشرفت نسل بعدی رولز رویس گوست را نشان می‌ دهد . قدمت مدل موجود یعنی رولز رویس گوست به سال ۲۰۱۰ می‌رسد و سیر تحولات سریع در صنعت را شما می توانید در این خودرو چک کنید . عکس ها حاکی از آن است که گوست در نمای بیرونی مشابه مدل مدل فعلی خود خواهد بود اما برای ایجاد شباهت بیشتر با فانتوم جدید از چراغ های باریک تر برای آن استفاده شده است . به نظر می‌رسد بزرگترین ترفندی که در گوست استفاده شده است ، روح جدید خودرو در پشت ستون آ است که یک بام براق تر وجود دارد .

طبق گزارش‌ها یک بروزرسانی مهم فنی برای این رولز رویس ها دیده می شود که شامل سطح توانایی خود راننده است . سایر عکس های جاسوسی اطلاعاتی از نمای داخل کابین را به ما منتقل می کند . این مدل غلاف های دایره ای خود را حفظ کرده است اما به نظر می‌رسد که هر یک از این سرویس ها یک صفحه نمایش دیجیتال را دارا هستند . در بالای کنسول و ساعت آنالوگ نیز صفحه گسترده‌ای از سیستم سرگرمی و اطلاعات وجود دارد .

پیشرانه و مشخصات فنی Rolls-Royce Ghost

رولز رویس گوست جدید بر روی پلتفرم Architecture of Luxury ارائه شده است که این پلتفرم برای فانتوم و کالینان جدید نیز استفاده می شود . پیشرانه آن هنوز یک راز باقی مانده است اما زیربناهای مشترک به این معناست که این خودرو می‌تواند از همان پیشرانه ۶ هزار و ۷۵۰ سی سی تویین توربو استفاده کند که دارای ۱۲ سیلندر می باشد . همچنین شایعاتی در خصوص ارائه نسخه الکتریکی این خودرو اتفاق افتاده است اما به نظر می‌رسد که در هنگام راه اندازی آن حضور نداشته باشد . گفته می شود ارتقای مکانیکی با استفاده از سیستم الکتریکی ۴۸ ولتی برای تامین انرژی رولز رویس گوست فراهم شده است .

فرمان این خودرو نیرو را به چهار چرخ منتقل می‌کند و از نسل قبلی زیرک تر شده است . چراغ های جلو با نور لیزری مسیر پیش رو را روشن خواهد کرد . گوست جدید در سال ۲۰۲۰ عرضه می گردد اما زمان عرضه آن هنوز مشخص نیست . در خصوص قیمت این خودرو اطلاعاتی در دسترس نیست اما همانطور که همه ما می دانیم ، رولزرویس از جمله شرکت های تولید خودرو برای ثروتمندان است و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد توانایی خرید خودروهای این برند را نداشته باشند . اگر به خودروهای رولز رویس علاقه مند هستید و این برند را دنبال می‌کنید ، باید به شما بگوییم که این خودرو احتمالاً با قیمتی مشابه سال قبل عرضه شود .

منبع
Motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا