.................................................... .................................................... ....................................................
اخبار خودرو

رندرهای جدید از خودرو پژو 308 مدل 2021 (Peugeot 308 2021)

از سال 2013 تا کنون ، خودرو پژو 308 یکی از قدیمی ترین اتومبیل های فروخته شده در بخش هاچ بک کاملاً چالش برانگیز در اروپا است. از VW Golf و رنو مگان گرفته تا Kia Ceed و Ford Focus، تقریباً همه رقبای بسیار جدیدتر هستند اما همه چیز به دنبال خودروی فرسوده فرانسه است. هم اکنون با توجه به نظر رنو، نسل جدیدی برای انتشار 2021 در نظر گرفته شده است، بنابراین ما در تلاش هستیم تا با ارائه برنامه سوداگرانه هفتگی، رویکرد طراحی رادیکال آن را پیش بینی کنیم.

خودرو پژو 308 مدل 2021
Peugeot 308 2021

انتظار می رود که خودرو پژو 308 جدید بتواند از زبان طراحی که پو برای محصولات خود استفاده می کند، استفاده کند. خودرو پژو 308 یک خودروی اقتصادی و در عین حال با تکنولوژی مدرن است که این ویژگی خودرو برای سال 2021 نیز حفظ خواهد شد تا بتواند مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کند. البته که برای اقتصادی شدن، باید برخی از چیزها حذف شوند.

رندر جدید خودرو پژو 308 (Peugeot 308 2021) برای سال 2021

تمرین طراحی ما چیزی بیش از یک شات در تاریکی نیست، همانطور که پس از رونمایی از مفهوم تند و تیز Instinct در سال 2017، یک واگن لبه دار است که می تواند جذابیت های بیشتری را در نمایشگاه اتومبیل ژنو ارائه دهد و سبب جلب نظر مشتریان زیادی شود. البته که خودرو پژو 308، طرفداران قابل توجهی دارد اما طراحی بهتر می تواند به علاقه مندان آن بیفزاید. این اولین اتومبیل از پژو بود که چراغهای در حال اجرا در روز LED swanky را که روی سپر امتداد یافته بود، به دست می آورد. این مدل یک اصل طراحی است که از آن زمان تاکنون در چندین مدل تولید اعمال شده است.

خودرو پژو 308 مدل 2021

نه تنها این طرح با تغییرات گسترده ای روبرو خواهد شد ، بلکه زیربناها نیز دچار تغییر می شود و انتظار می رود که برای این خودرو از پلتفرم دیدتری استفاده شود. مدل 308 بازسازی شده به سکوی EMP2 تغییر خواهد کرد و این امکان را فراهم می کند که یک پیشرانه هیبریدی پلاگین را در کنار موتورهای بنزینی و دیزلی معمولی تجربه کنید. نسخه کاملاً برقی با نشان GTi می تواند اتفاق بیفتد، به همراه یک نسخه متقاطع بین مدل های 2008 و 3008 که یک روند جدی از رشد این برند را نشان می دهد.

Peugeot 308 2021
Peugeot 308 2021

ما از طریق انگور شنیده ایم که یک نوع از پژو اسپرت با مهندسی در خط لوله به همان روش 508 PSE طراحی می گردد. گفته می شود با داشتن موتور احتراق محور جلو و موتور الکتریکی که چرخ های عقب را نیرو می دهد، طرح تمام چرخ نیز می تواند به تحقق بپیوندد که آفرود بهتری را برای خودرو فراهم می کند. بنابراین، این مجموعه می تواند خروجی ترکیبی بیش از 300 اسب بخار را فعال کند و این گونه است که به پژو اجازه می دهد تا با VW Golf R آینده رقابت کند.

Peugeot 308 بعدی بار دیگر با طعم هاچبک و واگن پنج درب به فروش می رس، با سبک بدنه قبلی موجود مانند دریچه سه درب و CC hardtop نیز امکان عرضه نخواهد داشت چرا که این نسخه ها، کمتر مورد توجه قرار گرفتند و همین موضوع سبب شد تا فروش خوبی را تجربه نکنند پس بعید است که پژو دوباره این نسخه ها را تولید کند.

منبع
motor1

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا