اخبار خودرو

رندرهای جدید از خودرو نیسان Pathfinder

براساس تصاویر جاسوسی ، این ارائه ها از نیسان Pathfinder باید نزدیک به واقعی شدن باشد. اگر خودروسازان واقعاً می خواهند وسایل نقلیه آینده را مخفی نگه دارند ، می توانند اما این تصاویر جاسوسی سبب ارائه رندرها می شضود. رژه رفتن در اطراف نمونه های اولیه استتار  به خودروساز تبلیغات رایگان می دهد ، زیرا علاقه مندان به اتومبیل دوست دارند نگاهی به چیزی که تصور نمی کنند ببینند. نیسان همیشه در این حوزه  دور از دسترس بوده است ، زیرا به ندرت می توان نمونه های اولیه نمونه های نیسان را در انظار عمومی دید.

تصاویر جاسوسی از نیسان Pathfinder 2021

اما این بار نیسان Pathfinder جدید با عکسهای جاسوسی دیده می شود که نشان می دهد امکان عرضه این خودرو تا پایان سال وجود دارد.. تا زمان ارسال این پست فقط دو ماه دیگر باقی مانده است ، اما ما فقط دو بار وسایل نقلیه آزمایش Pathfinder را در انظار عموم دیده ایم. جدیدترین نمونه اولیه Pathfinder در ماه سپتامبر ارائه شد ، اما این خلاصه های مختصر هنوز هم برای ایجاد هنرمندانی با مهارت در زمینه دیجیتال کافی است تا بتوانند رندرهایی از شکل ظاهری این مدل را ایجاد کنند.

نیسان Pathfinder

این چیزی است که ما در اینجا داریم ، با مجوز از نیکیتا چویکو در Kolesa.ru. بر اساس دسته اخیر عکسهای جاسوسی Pathfinder ، این رندرها استتار را حذف می کنند تا چهره قابل توجهی را نشان دهد که کاملا متفاوت از مدل فعلی است. جلو پنجره مشبک V نیسان منبسط و عمیق تر می شود تا شکل U بیشتری به خود بگیرد و چراغ های جلو با خطوط زاویه ای به تصویر کشیده می شوند که بر خلاف زبان طراحی فعلی Genesis نیست.

چه چیزی در Pathfinder جدید است؟

در حقیقت ، خطوط زاویه ای در کل این مدل از نسل بعدی SUV شایع هستند. قوسهای چرخ برجسته تر هستند و در عقب ، چراغهای عقب بطور قابل توجهی کوچکتر شده اند. عکس های جاسوسی ، نمایی از چراغ های جلو و عقب را ارائه داده اند ، بنابراین اندازه ها باید دقیق باشند ، اما پوشش های سنگین کامو هنوز جزئیات را پنهان می کنند. این بدان معناست که برخی تفسیرهای هنری هنوز هم با این تفاسیر درگیر هستند ، اما ما امیدواریم که تفسیر دقیق باشد زیرا این Pathfinder مطمئناً در مقایسه با نسخه قبلی خود برجسته است.

Nissan Pathfinder

در این تفاسیر به تغییرات داخلی که به Pathfinder جدید وارد می شود اشاره نشده است ، اما عکس های جاسوسی برخی از موارد خالی را پر می کند. ما در عکسهای جاسوسی اخیر با یک نگاه از نزدیک متوجه شدیم که یک سیستم سرگرمی اصلاح شده که صفحه نمایش سرگرمی بسیار بزرگتری را نشان می دهد. ما معتقدیم که Pathfinder دارای سنجش های دیجیتالی برای راننده خواهد بود و بدون شک تریم های برتر با ویژگی هایی مانند فناوری کمک راننده نیسان ProPilot همراه خواهد بود.

نیسان Pathfinder

به طور معمول ، یک نمونه از نمونه های اولیه با کاهش میزان استتار منجر به پرتاب جدید خودرو می شود ، اما همانطور که قبلا گفته شد ، نیسان از این نظر مانند دیگر خودروسازان نیست. علی رغم مشاهده محدود وسایل نقلیه آزمایشی کاملاً پوشیده ، کاملاً ممکن است Pathfinder جدید قبل از پایان سال 2020 به عنوان مدل 2021 رونمایی شود.

نیسان Pathfinder

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا