رندرهایی از مرسدس کلاس اس (Mercedes S-Class) برای سال 2021

عکس های جاسوسی بی شماری از نسل بعدی 2021 مرسدس بنز S کلاس سدان را نشان داده است ، اگرچه مرسدس بنز آن را به خوبی در زیر استتار مخفی نگه داشته است. این در حالی بود که تصویری از ماشین بدون پرده بیرون آمد و سدان لوکس جدیدی را نشان داد. در حالی که این عکس به دور از ایده آل نبود و نمای مناسبی نسبت به قسمت جلویی جدید داشت . این تصویر پایه ای برای ارائه کلاس S 2021 در بالا است که بهترین مدل را به ما در نسخه جدید نشان می دهد. به طور کلی مرسدس کلاس اس یکی از لوکس ترین ها در بازار خودرو شناخته می شود اما در اینجا نیز شاهد جدیدترین نسل آن هستیم که ویزگی های خوبی از این خودرو را به نمایش می گذارد.

رندرهای فاش شده از Mercedes S Class

عکس فاش شده تعریف زیادی از نمای جانبی کلاس S نشان نمی دهد ، اما عکس های جاسوسی ما برخی از اشکالات ورق فلزی را که در زیر استتار پنهان شده را به نمایش می گذارد. یک شکاف ظریف وجود دارد که در پایین درب ها می چرخد ​​در حالی که یک خط واضح دیگر از گلگیر جلویی تا پشت چراغ عقب ، درست زیر درب ها می رسد. دستگیره های درب بازشو که در چندین قشر آزمایشی مشاهده کرده ایم ، از رندر گم شده اند و به هیچ عنوان مشخص نیست که این دستگیره ها به چه شکلی خواهند بود.

مرسدس کلاس اس
مرسدس کلاس اس

مهمترین تغییرات برای کلاس اس 2021 در قسمت جلویی است که در آن جلو پنجره از قسمت جلویی بیرون زده است. این نیز درست تر از چیزی است که در مدل نسل فعلی وجود دارد. این چراغ های جلو که در بیرونی ترین بخش حرکت می کنند ، پوشانده شده است. در زیر یک نیز یک نمای پایین و جذاب تر ورزشی ظاهر شده است. اگرچه بروزرسانی کلی طراحی ، ظریف به نظر می رسد اما آنچه درطراحی این خودروی دوست داشتنی وجود دارد کلاس S را از سایر بخش ها جدا می کند.

غول بعدی مرسدس ، S Class 2021

آنچه رندر ها در خصوص این خودرو نشان می دهند ، نمایشی از فضای داخلی نیست ، هرچند ما قبلاً به این موضوع نگاه کرده ایم. خوشه ابزار دیجیتالی مرسدس در پشت فرمان قرار دارد در حالی که صفحه گسترده مربع وسط دراز است و از صفحه اصلی معمول سازنده خودرو که در داشبورد قرار دارد و به صفحه نمایش متصل می شود ، فراتر می رود. مرسدس کلاس اس یکی از محبوب ترین خودرو هاست که در نسل قبلی با قیمتی بالا به فروش می رسید و هم اکنون قیمت آن به 93 هزار دلار می رسد. تمامی این ها نشان می دهد که این خودرو بسیار خاص است و هر کسی شاید توانایی خریدش را نداشته باشد

2021 Mercedes S-Class
مرسدس بنز S کلاس 2021 قبل از پایان سال ، اولین فروش را آغاز می کند. S-Class پس از اولین کلاس S معمولی ، یک مدل EQS کاملاً برقی به همراه نسخه حتی لوکس تر میباخ است که در کنار این طراحی بسیار ایده آل دیده می شود و جذاب تر از همیشه است.

منبع motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید
ممکن است شما دوست داشته باشید