اخبار خودرو

رندر جدید و جذاب از خودرو مرسدس سی کلاس 2021

پرفروش ترین اتومبیل مرسدس قرار است تغییرات اساسی را پشت سر بگذارد. نسل فعلی مرسدس سی کلاس تقریباً بیش از شش سال پیش به عنوان اولین اتومبیل سواری در معماری عقب ماژولار معرفی شد که در مقایسه با نسل قبلی خود وزن قابل توجهی در حدود 100 کیلوگرم (220 پوند) به آن اضافه شده بود. W206 آتی ، دستورالعمل MRA سبب شده است که در حالت کلی، این خودروی جدید مرسدس سی کلاس 2021، بسته بندی سبک تری را ارائه دهد که این به لطف مواد سازنده متفاوت در خودروست.

تحولات ایجاد شده در مرسدس سی کلاس (Mercedes C-Class)

دقیقاً مانند سخت افزار یک تحول طبیعی از زیرپوش های امروز دیده می شود، بنابراین طراحی بیرونی نیز جذاب تر خواهد بود. ما سهم نسبتاً خوبی از نمونه های اولیه با سدان لوکس را دیدیم و همه آنها این احساس را به ما دادند که کلاس C بعدی کمی پیچیدگی را به طراحی فعلی اضافه می کند. با دیدن کلاس A  و کلاس E که به تازگی صورت گرفته است ، ما نیازی به توپ کریستالی نداریم تا بتوانیم تصور کنیم که چگونه یک ظاهر طراحی شده برای مدل پرفروش و معروف از بنز ارائه خواهد شد بلکه حدس هایی را میزنیم و بر اساس حدس های ما رندر زیر صورت گرفته است.

مرسدس سی کلاس 2021
مرسدس سی کلاس

آنچه ناین رندرها نشان نمی دهند فضای داخلی اس اما فیلم جاسوسی منتشر شده از این خودرو سرنخی به ما می دهد که چگونه داشبورد برای مدل نسل بعدی تغییر می یابد. مدل فعلی با بروزرسانی چرخه میانه ، صفحه کیلومتر شمار کاملاً دیجیتالی را بدست آورده است، بنابراین همه چیز تعجب آور نیست و این تصاویر نشان می دهد که نمونه اولیه فاقد شماره گیری فیزیکی باشد. با این حال ، محفظه صفحه نمایش متفاوت و متناسب با خواهران و برادران سدان بزرگتر آن است.

چرا خودرو مرسدس سی کلاس (Mercedes C-Class) ؟

حتی اگر داشبورد عمدتا زیر یک تکه پارچه بزرگ پوشیده شده باشد ، می توانید بگویید که سیستم سرگرمی دیگر دیگر مانند گذشته نیست و فضایی منحصر به فرد دارد. این به این دلیل است که تبلت با صفحه لمسی نصب شده در کنسول میانی پایین تعویض می شود و گفته می شود مورب بسیار بزرگتری دارد. کلاس جدید S که در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد ش ، تغییر چشمگیر طرح را در پیش خواهد گرفت که پیش از این توسط مرسدس Vision EQS پیش نمایش شده بود. این خودرو هم اکنون قیمت 42 هزار دلاری را دارد.

2021 Mercedes C-Class Render

انتظار می رود مجموعه ای از موتورهای الکتریکی برای مرسدس سی کلاس 2021 باشد زیرا مرسدس یکی از معدود خودروسازان ارائه دهنده انواع موتورهای الکتریکی است. اما اولین خودروسازانی نیست که پیشرانه های هیبریدی دیزلی برقی را برای بازارهای اروپا توسعه داده است. نه تنها این ، بلکه حتی خودروهای برتر نظیر C63 نیز شایع است که یک هیبرید را ارائه می دهند،

با گزارشی که حاکی از V8 است با کمک الکتریکی برای یک چهار سیلندر سقوط خواهد کرد. کمی دشوار است که بگوییم چه موقع W206 به دلیل بحران ناشی از بیماری همه گیر کوروی ویروس رونمایی خواهد شد، اما مدتی طول خواهد کشید و این با توجه به اینکه مرسدس ابتدا از کلاس S جدید رونمایی خواهد کرد، پیش بینی شده است.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا