اخبار خودرو

ویژگی های و مشخصات خودرو مزدا CX-30 توربو

اخبار مزدا CX-30 توربوشارژ لزوماً جدید نیست. ما فهمیدیم که کراس اوور در ماه آگوست در حال افزایش قدرت واقعی است ، اما اکنون این یک کلمه رسمی است که مستقیماً از دهان مزدا بیرون می آید. به مزدا CX-30 توربو با 250 اسب بخار سلام کنید.

ویژگی های مزدا CX-30 توربو

مزدا CX-30 توربو 250 اسب بخاری به این معنیست که این خودرو از چنین قدرتی برخوردار است به شرطی که مخزن سوخت را با مواد خوب پر کنید. مزدا توضیح می دهد موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری Skyactiv-G توربوشارژ هنگام کار با سوخت 93 اکتان ، 250 اسب بخار قدرت و 320 پوند فوت گشتاور تولید می کند. شما می توانید بنزین درجه پایین را نیز استفاده کنید اما قدرت به 227 اسب بخار و 310 پوند فوت در 87 اکتان کاهش می یابد.

مزدا CX-30 توربو

در هر صورت ، این یک برخورد سالم (و خوشامد) از 186 پونی است که در مزدا CX-30 توربو استاندارد دریافت می کنید. مزدا CX-30 توربو همراه با چهار چرخ متحرک و سیستم تعلیق تنظیم شده است که از رانندگی عملکردی استقبال می کند و CX-30 Turbo جدید آماده است تا این خودرو را در لیست نمونه های اسپرت قرار دهد.  در سمت سودمند این معادله ، مزدا 2021 CX-30 Turbo با ویژگی های جدید کمکی و ایمنی ارائه می شود که سبب می گردد تا بازار بهتری را تجربه کند.

ویژگی های ایمنی Mazda CX-30 Turbo

معکوس پشتیبانی از ترمز هوشمند سیتی با ترمز عقب ترافیکی یک روش ناشیانه است که می توان گفت CX-30 هنگام پشتیبان گیری از ویژگی ترمز خودکار برخوردار است. اگر موانع یا عبور و مرور در پشت SUV تشخیص داده شود ، ترمزها به طور خودکار با سرعتی بین 2 تا 4 مایل در ساعت اعمال می شوند.  در قسمت جلو، مزدا CX-30 توربو دارای Traffic Jam Assist است که ورودی های فرمان اتوماتیک را با سرعت حداکثر 40 مایل در ساعت ارائه می دهد. نمای مانیتور 360 درجه نیز موجود است.

مزدا CX-30 توربو

حضور ویژگی های نسخه جدید سبب شده است که تا عملکرد بهتری در این خودرو ارائه داده شود. چرخ های آلومینیومی مشکی 18 اینچی استاندارد نسخه اصلی آن هستند ، اما اگر خوب نگاه کنید آینه های براق مشکی براق و لوله های بزرگتر اگزوز در قسمت پشتی آن نیز ارائه شده است که به بهتر شدن و تکمیل این خودرو کمک می کند. یک نشان توربو نیز در دروازه عقب خواهید یافت و اگرچه فضای داخلی با CX-30 فعلی تفاوتی ندارد ، اما هنوز هم مکان زیبایی است.

مزدا CX-30 Turbo

در حال حاضر مزدا قیمت CX-30 متصل به ایالات متحده را ارائه نمی دهد. با این حال ، گزارش قبلی ما نشان می دهد که باید حدود 30،000 دلار شروع شود که البته این قیمت بدون احتساب 1100 دلار هزینه مقصد در نظر گرفته شده است.

مزدا CX-30 Turbo

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا