اخبار خودرو
موضوعات داغ

مزدا 3 (Mazda 3) با پیشرانه توربو و قابلیت چهار چرخ نیز عرضه خواهد شد.

2013 این آخرین باری بود که می توانستید یک Mazda 3 با نام تجاری جدید سفارش دهید که موتور آن را تقویت می کند. از آن زمان ، هاچ بک به صورت نادرست رشد کرده و بالغ شده است تا در سدان و یا هاچ بک کامپکت خوش تیپ شود و در این فرآیند به صورت تمام چرخ محرک عرضه شود. متأسفانه، نوع Mazda speed با کارایی بالا هرگز برنگشت ، اما به نظر می رسد که یک گزینه توربوشارژ می تواند در سال 2021 جزو گزینه های این شرکت می باشد.

مزدا 3

چرا مزدا

این اطلاعات خیره‌کننده از Jalopnik گرفته شده است ، که منبع ناشناس را به عنوان ارائه تصاویر نمایندگی فقط از کدهای مدل 2021 آینده ذکر کرده است. در میان الفبای ذکر شده برای مزدا، یک موتور مزدا 3 توربو بود که برای هر دو مدل سدان و هاچ بک موجود است. تحقیقات بیشتر نشان می دهد که این افزایش فقط برای مدل های تمام چرخ محرک موجود است ، که به نظر می رسد نوعی سرگرم کننده است. با این حال ، شیرجه عمیق تر نیز نشان می دهد که چنین مدل هایی فقط با گیربکس اتوماتیک ارائه می شوند. البته که این انتخاب تا حدودی آزار دهنده است و هر فردی را می تواند تحت تاثیر قرار دهد چرا که کسانی که به دنبال مزدا 3 پرفورمنس هستند، نسخه دنده دستی را ترجیح می دهند.

Mazda 3
Mazda 3

البته اکنون این فقط یک شایعه است. گفته می شود که این منبع معتبر است ، اما مزدا مادر است. ما از خودروساز بدون تردید در مورد یک توربوشارژ 3 سؤال کردیم ، و اگرچه انکار را دریافت نکردیم ، اما تأیید هم دریافت نکردیم. به طور خاص ، در حال حاضر چیزی برای تأیید یا اعلام برای بازار آمریکا و حتی دیگر بازارها وجود ندارد.

مزدا 3 (Mazda 3) با قدرتی بیشتر عرضه می شود

منکر این موضوع نیستیم که یک مزدا 3 با قدرت بیشتر چیز بدی نخواهد بود. با خروج فورد و جنرال موتورز از عرضه سدان و هاچ بک ، گزینه های معدودی برای خریداران آمریکایی وجود دارد که می خواهند چیزی کوچک ، عملی و جالب برای رانندگی در نظر بگیرند. Hyundai Veloster جای خالی را برای دوستداران این نسخه از خودرو ها پر کرده است ، به هیچ عنوان از Honda Civic Type-R نام نمی بریم ، هرچند که بسیار گرانقیمت است. نسل بعدی VW Golf GTI به زودی در آمریکا خواهد بود ، و تویوتا همگی GR Corolla را تأیید کرده است. اگر چه مزدا امیدوار است که با مزدا 3 چشمگیر خود جای خود را حفظ کند ، اکنون مطمئنا زمان آن است که دلهره بیشتری به آن بدهید.

مزدا 3
Mazda 3

باید منتظر باشیم تا منبع رسمی، وجود این خودرو را تایید کند. همچنین لازم به ذکر است که این خودرو می تواند یک تجربه جدی باشد. مزدا 3 توربو یک انتخاب جذاب برای نسخه های هاچ بک و سدان است که نسخه ای عملکردی معرفی خواهد شد. مزدا 3 از نظر طراحی جذاب است و حال نیز از نظر پرفورمنسی یک خودروی کامل خواهند بود. مزدا 3 هاچ بک خودرویی جذاب است و حال با یک موتور جدید، جذاب تر از همیشه معرفی خواهد شد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا