اخبار خودرو
موضوعات داغ

خودرو کیا اسپورتیج 2021 ، پکیج Nightfall را دریافت می کند.

کیا در حال تهیه بقیه SUV های با مضمون تاریک است تا ترکیب خود را برای بازار ایالات متحده تازه نگه دارد. به تازگی ، خودروساز کره ای نسخه تابستانی Telluride Nightfall Edition را معرفی کرده است که قرار است در تابستان امسال به صورت رسمی آغاز شود. کیا اسپورتیج 2021 نیز در این پکیج قرار می گیرد. حالا کیا پکیج Nightfall نامگذاری شده را بر روی خودرو قرار می دهد و قرار است کراس اوور جمع و جور Sportage نیز این پکیج را دریافت کند. این مطابق راهنماهای کشف شده توسط CarsGuide است، همان نشریه ای که قبل از اعلام رسمی آن نسخه قبلی Nightur Edition Nighturide را منتشر کرده بود.

کیا اسپورتیج 2021

کیا اسپورتیج 2021 و پکیج جذاب ارائه شده برای آن

هر چند انتظار تغییر مکانیکی در کیا اسپورتیج 2021 با پکیج Nightfall را ندارید. دقیقاً مانند تلورید ، به روزرسانی های موجود در کراس اوور کاملاً مطابق اصول زیبایی شناختی خواهد بود که بیشتر از طریق قسمت های تیره و لهجه های بدنه به نمایش گذاشته می شود. هنوز هیچ تصویری رسمی از Sportage تاریک موجود نیست ، اما می توانید برای دریافت ایده تصاویر زیر را که مربوط به تلوراید می شود، بررسی کنید.

کیا تلوراید

از صفحه های سیاه و سفید جلو و عقب ، سپر خاص، چراغ مه و قالب های جانبی و همچنین مشبک جلو و نشان ها ، انتظار دارید که چرمی های کرومی را کنار بگذارند. CarsDirect همچنین آموخته است که Sportage Nightfall Edition یک شیشه خورشیدی پانوراما و شیشه خورشیدی دریافت خواهد کرد. پیش بینی می شود چرخه ای 18 اینچی نیز به رنگ مشکی عرضه شوند. ما امیدواریم که این محصول با رنگ مشکی خاص این شرکت تطابق داشته باشد تا ظاهر خشن خود را حفظ کند. البته که این پکیج جدید تلاش کرده تا خودرو را جذاب تر از همیشه به مشتریانش تحویل دهد.

کیا تلوراید

قیمت گذاری کیا اسپورتیج 2021 Nightfall

درمورد قیمت گذاری ، CarsDirect معتقد است که نسخه کیا اسپورتیج 2021 Nightfall با قیمت 28.210 دلار (از جمله مقصد) شروع می شود ، که سطح تریم جدید را بین انواع S و EX ارائه می دهد که نوعی خاص تر و جدید تر خواهد بود. یک نسخه Nightfall Premium نیز با قیمت 30.210 دلار در دسترس خواهد بود ، در حالی که پیکربندی AWD با 1500 دلار اضافی برای Nightfall و 1800 دلار برای Nightfall Premium هزینه خواهد داشت.

2021 Kia Sportage

کیا اسپورتیج در حال حاضر با قیمت 25 هزار دلار به فروش می رسد که دسترسی به این خودرو برای بسیاری از افراد ساده تر از گذشته شده است. کیا اسپورتیج 2021 بدون این نوع از پکیج نیز بسیار زیبا و دیدنی است.  نسخه Sportage Nightfall Edition برای سال مدل 2021 در دسترس خواهد بود و انتظار می رود که بیانیه ای قریب الوقوع از کیا طی چند هفته یا حتی روزها دیده شود که اطلاعاتی از این نسخه را به ما منتقل کند.

برخی گزارش ها می گویند که سورنتو در مرحله بعدی برای بسته مضامین تاریک قرار دارد ، اما همچنان اخبار قطعی در این خصوص در اختیار ما نیست و نمی توان به همین راحتی در این باره قضاوت کرد پس باید منتظر اخبار رسمی از کیا بمانیم.

کیا اسپورتیج 2021

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا