اخبار خودرو

کیا اپتیما ۲۰۲۱ (2021 Kia Optima) و رندر جدید از آن

اولین رندر هایی که از کیا اپتیما ۲۰۲۱ عرضه شد در ماه ژوئن سال جاری بود که یک رویکرد کاملی برای طراحی سدان جدید اپتیما نشان می داد . با این حال اولین عکس های جاسوسی به دنبال آن عرضه شدند و اولین تصاویر تیزری تایید کردند که ما با ظاهری متفاوت برای مدل جدید کیا اپتیما ۲۰۲۱ روبرو خواهیم بود و کره جنوبی برای خودروهای جدید خود از زبان طراحی مدرن تر و به روز تری بهره گرفته است .

رندرهای ارائه شده از Kia Optima 2021

رندر های جدید از طرف افراد متفاوتی عرضه می‌شد اما رندری که در اینجا مشاهده می کنید از طراحان Kolesa.ru گرفته شده که سعی در مخفی کردن ماشین و آشکار کردن تمام جذابیت های آن دارد . طراحی ارائه شده برای کیا اپتیما ۲۰۲۱ بسیار خاص تر است و همین موضوع به جذابیت خودرو می افزاید .

 

حتی اگر خطوط بدنه ای که در این رندر مشاهده می کنید ، تفاوت چندانی با خودروی اصلی و عرضه شده نداشته باشد اما قسمت جلو تفاوت زیادی با خودروهای امروزی خواهید داشت . طراحی جسورانه تر ممکن است شما را وسوسه کند تا بگویید که این خودرو کاملا متفاوت است اما این خودرو در رده سدان های سایز متوسط قرار می‌گیرد . کمی تعجب آور است کیا در حال حاضر مشغول تهیه جایگزینی برای مدل فعلی خود است اما هیچ مشکلی وجود ندارد که یک جلوپنجره مشبک جدید و گسترده تر با نام بینی ببری عرضه کند تا بتواند اپتیمای خود را به شیک ترین خودروی سدان حال حاضر تبدیل نماید .

طراحی بخش های مختلف خودرو

در قسمت جلو ممکن است که خودرو تغییرات زیادی نداشته باشد و تنها قسمت عقب با طراحی خاص تر دیده می شود . در نمای عقب نوار ال ای دی به چراغهای روشنایی خودرو وصل می‌شود و تمامی این ویژگی ها به این سدان حساسیت بیشتری می‌بخشد و حتی چشم ما را فریب می دهد که فکر کنیم این محصول از کیا نیست بلکه یکی از محصولات جنسیس است . چرخ های سبک با توربین چند زبان با طراحی بیرونی جذاب تر در قسمت جانبی دیده می‌شود .

هم اکنون تنها یک تصویر رندری از این خودرو منتشر شده است و یک خوشه ابزاری کاملاً دیجیتالی را نشان می دهد که توسط یک صفحه نمایش گسترده‌ای در سمت راست به آن متصل شده است . به نظر می‌رسد این سازنده کره جنوبی به دکمه های کمتری در روی کنسول رو بیاورند و اهرم دنده بزرگ اتومبیل خود را به اهرم چرخشی کوچک جایگزین کند . به طور کلی داشبورد از نگاه ما تمیز تر و سبک تر شده است .

از نظر فنی احتمال زیاد کیا اپتیما با خودروی هیوندای سوناتا یکی باشد . اپتیما جدید باید از طراحی پیشرانه ارائه شده برای سوناتا بهره بگیرد و ما نمی‌توانیم هنوز تصمیم بگیریم که محصول نهایی چه خواهد بود . در آینده ای نچندان چندان دور شما می توانید خودرویی حقیقی کیا اپتیما ۲۰۲۱ را با طراحی جذاب خودش مشاهده کنید .

منبع
Motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا