اخبار خودرو

عدم عرضه خودرو جگوار XF Sportbrake در مدل جدید!

جگوار برای جلوگیری از بحران میانسالی در تلاش برای حفظ رقابت در یک بازار گرسنه SUV ، به جگوار XF Sportbrake متوسط ​​کمک زیادی کرده است. در حالی که هر دو نسخه اسپرت بک و واگن از یک لیفت صورت عبور کرده اند ، اما برای بازار آمریکا، بنا به اطلاعات ارائه شده، به نظر می رسد که تنها نمونه واگن بک آن عرضه خواهد شد.

Jaguar XF Sportbrake

چرا؟ زیرا Sportbrake کاربردی تر برای ایالات متحده در سال 2021MY در دسترس نخواهد بود. این سخنان توسط سخنگوی جگوار در نامه الکترونیکی ارسال شده به Roadshow اعلام شد: “ما دیگر XF Sportbrake را در ایالات متحده ارائه نمی دهیم.” این مدل در سال 2017 به جمع آمریکای شمالی پیوست و اکنون از بین می رود.

بررسی خودرو جگوار XF Sportbrake

طرفداران اتومبیل های سقف بلند از این خبر ناامید خواهند شد ، اما باید دید که با در نظر گرفت که جگوار XF Sportbrake در فروش موفقیتی کسب نکرده است. شایعات در مورد مرگ آن در ایالات متحده از مارس 2019 در اینترنت پیچیده است و اکنون رسمی شده است. شاید به یاد داشته باشید که گزارشی از Autotrader در اوایل سال جاری منتشر شده بود که در آن در خصوص کاهش قیمت توسط نمایندگی ها صحبت می شد چرا که هر نمایندگی قصد رهایی از این نسخه را برای کاهش موجودی خود داشته است . ما یک واگن XF S AWD 2018 با 20000 دلار تخفیف را نیز خریداری کردیم که این یک تخفیف خوب برای خودرو به شمار می رود.

Jaguar XF Sportbrake

جگوار XF Sportbrake در فرم فیس لیفت شده در بازارهای دیگری حضور خواهد داشت که جگوار همان به روزرسانی های دریافت شده توسط سدان را اعمال می کند. مطمئناً این یک واگن درجه یک است و ما می توانیم ادعا کنیم که در مشخصات خانواده گرا حتی بهتر به نظر می رسد ، اما قابل درک است که چرا این شرکت دوشاخه را از آمریکا می کشد و عرضه این نسخه را قطع می کند. جگوار برای نشان دادن آنچه آمریکایی ها از دست می دهند ، گالری جداگانه ای را با Sportbrake و ظرفیت بار 31.7 فوت مکعبی آن منتشر کرده است. اگر صندلی های عقب را به سمت پایین جمع کنید ظرفیت صندوق افزایش یافته و به 69.7 فوت مکعب برسد.

قیمت و ویژگی های Jaguar XF Sportbrake

شایعاتی در مورد XE Sportbrake کوچکتر وجود داشت ، اما مدتی پیش این ها توسط مدیر سابق طراحی جگوار ، ایان کالوم لغو شد و از بین رفت. او در مصاحبه با Autocar ، دلیل این تصمیم را توضیح داد و به رقابت سخت (BMW 3 Series Touring ، Audi A4 Avant ، Mercedes C-Class Estate) و تقاضای كوچك واگن اشاره كرد.

جگوار XF Sportbrake

در نهایت آمریکایی ها باید با جگوار XF Sportbrake خداحافظی کنتد و حتی پس از نابودی Buick Regal TourX و VW Golf SportWagen / Alltrack ، باز هم تعدادخودروهای  واگن مناسبی در دسترس خواهد بود . ما در مورد آئودی A4 و A6 Allroads ، RS6 Avant ، E-Class All-Terrain و E63 S ، ولوو V60 ، V90 / V90 کراس کانتری ، سوبارو اوت بک ، مینی کلوبمن و پورشه پانامرا Sport Turismo به زودی به طور کامل صحبت خواهیم کرد.

جگوار XF Sportbrake

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا