اخبار خودرو

فیس لیفت جدید خودروی جگوار E-Pace

قرار است به زودی کراس اوور کامپکت تازه شده جگوار E-Pace رونمایی شود. جگوار تقریباً یک سال است که فیس لیفت E-Pace را آزمایش می کند. این خودرو اولین بار در میان برف سنگینرونمایی شده است و چند حضور دیگر دیده شد و این به یک اتفاق قریب الوقوع اشاره داشت. نکته قابل توجه این است که انتظار می رود که Jaguar E-Pace 2021 در نیمه بعدی سال 2020 برای مدل بعدی نشان داده شود و در کنار هم برادر بزرگتر و پر فروش خود F-Pace ایستاده باشد.

جگوار E-Pace

ویژگی های جگوار E-Pace

حالا که جگوار F-Pace تازه شده در ماه گذشته اولین نمایش خود را انجام داده است ، انتظار داریم که E-Pace خیلی عقب نماند و در اینجا مجموعه جدیدی از تصاویر جاسوسی برای تقویت این هیجان ارائه شده است. نیازی نیست که خیلی دور برویم تا بدانیم که در فیس لیفت میانه چرخه E-Pace چه انتظاری داریم – به هر حال ، این کار پس از ارتقا done انجام شده در Jaguar F-Pace تجدید شده 2021 انجام می شود.

Jaguar E-Pace Facelift

با این اوصاف ، انتظار می رود که در جگوار E-Pace آینده ، سیستم های سرگرمی بزرگتری وجود داشته باشد ، با این امید که صفحه نمایش منحنی 14.1 اینچی را که به خوبی در داشبورد ادغام شده است، به روز کند. این با یک خوشه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی که آخرین نرم افزار Pivi Pro Jaguar را اجرا می کند ، ارائه خواهد شد که خود یک پیشرفت قابل توجه برای برند جگوار به شمار می رود.  زیر کاپوت ، 2021 E-Pace به احتمال زیاد پیشرانه توربوشارژ 2.0 لیتری فعلی را در اختیار خواهد داشت ، اگرچه اگر یک گزینه هیبریدی ملایم ظاهر شود ، تعجب نخواهیم کرد.

به روز رسانی های جگوار برای خودروی جدید

همانطور که انتظار می رود، شرکت جگوار برای خودروی خود نیز احتمال ارائه یک پیشرانه هیبریدی را نیز در نظر گرفته است تا با توجه به قوانین جدید اروپا بتواند پیشرفت قابل توجهی را پیدا کند. لازم به ذکر است که جگوار E-Pace هنور هم به طور کلی از طراحی رونمایی کرده است که همین موضوع کنجکاوی را در بر می گیرد. همانند F-Pace ، اگر E-Pace جدید حداقل به روزرسانی های خارجی را داشته باشد ، چندان تکان دهنده نخواهد بود. به هر حال این یک تازه سازی در چرخه میانی است ، بنابراین انتظار تغییرات نجومی را نداشته باشید.

جگوار E-Pace

چند نکته و نکته مهم به احتمال زیاد برای بهبود نمای کلی اتفاق می افتد – بیشتر آنها در فاشیا دیده می شوند که خود رشدی عجیب در طراحی یکم کامپکت SUV است. جگوار E-Pace 2021 به احتمال زیاد در هفته های بعدی به اولین نسخه جهانی خود خواهد رسید و مانند همیشه ، ما آماده رونمایی از این خودرو هستیم تا بتوانیم جدیدترین اخبار را در خصوص آن ارائه دهیم اما الان تنها به عکس های جاسوسی از این خودرو دسترسی داریم که به خودی خود نمیتواند اطلاعات کاملی را از خودروی مورد نظر ما در اختیار قرار دهند که همین موضوع هیجان رونمایی از این کامپکت را بیشتر می کند. پس تا زمان رونمایی رسمی از جگوار E-Pace باید منتظر و انگشت به دهان بمانیم.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا