اخبار خودرو

هر آن چه از فورد F-150 مدل 2021 می دانیم! (Ford F-150)

ما به طور مداوم اخبار و جدیدترین اطلاعات در مورد آینده فورد F-150 را مرور می کنیم. طراحی مجدد وسیله نقلیه محبوب کاری همیشه دلهره آور برای خودروساز است. این Ford F-150 است – پرفروش ترین وسیله نقلیه در آمریکا برای ده ها سال است – می دانید که طراحان باید در این طراحی عصبی باشند. این یک عمل متعادل ظریف برای به روزرسانی کامیون و مدرن نگه داشتن آن در عین حفظ سطح آشنایی و ارتباط با خریداران موجود آن است.

با نسخه های جدید شورولت سیلورادو ، GMC سیرا ، و رام 1500 که قبلاً فروش خوبی داشته اند ، فورد باید با آینده ی F-150 خود قدم بزرگی بردارد. بیماری همه گیر Coronavirus این ماموریت را دشوارتر می کند ، اماباز هم غیر ممکن نیست. اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون در مورد آن می دانیم.

قیمت خودروی فورد F-150

در سال 2019 ، فورد 896،526 کامیون سری F کامل فروخته شد و این خودرو حداقل 43 سال جزو پرفروش ترین کامیون ها در آمریکا بود. انتظار نمی رود که مدل به روز شده با ساخت و ساز ماندگار بدنه روی آن و طیف گسترده ای از موتورهای موجود ، قایق را بیش از حد مورد بلرزاند. به طور مشابه ، انواع مختلفی از سطح و سبک های بدن وجود خواهد داشت که باید شامل مدل های معمولی کابین، سوپر کاب و SuperCrew چهار دری باشد. ما می گویم باید زیرا فورد دیگر مدل تک کابین را ارائه نمی دهد و این سؤال وجود دارد که این روزها چند خریدار کامیون دو صندلی می خواهند.

تنظیمات سیستم تعلیق نیز باید سنتی باشد و گزینه های مختلف آن همه چیز را شامل می شود که از خیابان استفاده می شود تا بکسل های سنگین. Raptor با سیستم تعلیق پیاده روی مخصوص خارج از جاده نیز باید بازگردد. البته خبر بزرگ این است که فورد برای اولین بار نسل بعدی F-150 را با برق تزریق می کند. مدل های ترکیبی و کاملاً برقی روی پایه قرار دارند.

Ford F-150

ترکیب آن اجزای سنتی و غیر سنتی باید یک تزریق سنگین از فناوری در قالب سیستم های کمکی راننده، دوربین ها و نمایشگرهای دیجیتال می باشد. بسیاری از ویژگی های راحتی از طریق یک صفحه بزرگ سرگرمی که شایعه شده است اندازه آن 15.5 اینچ است قابل دسترسی خواهد بود. عکس های بیرون آمده نشان می دهد که هنوز هم در گلخانه آشنایی وجود ندارد ، با این وجود دکمه های دستی و کنترل های موجود در فضای داخلی.

فورد F-150 چه شکلی خواهد بود؟

ما شاهد نمونه های اولیه بسیار آشکار فورد F-150 در مورد کامیون هایی هستیم که بسته بندی کاملاً استتاری را با حداقل پوشش دارند. به نظر می رسد که طراحان با این مدل جدید بسیار محافظه کار هستند و تصمیم می گیرند که در درجه اول روی چهره F-150 متمرکز شوند. چراغهای جلو جدید، یک طرح عمودی بدون شک و شکاف دارند که با لامپ روزانه LED در لبه های بیرونی و بالایی مشخص شده اند. در وسط بسته به سطح تر و تمیز انواع طرح مشبک ایجاد خواهد شد اما نمای کلی شبیه به کامیون فعلی است.

فورد F-150

به طور کلی ، چهره تمیز تر و متقارن تر به نظر می رسد ، موضوعی که تا نورهای تابیده گسترش می یابد و باید در هنگام اتخاذ یک شکل صاف و ساده عمودی ضعیف شود. روند صعودی درب های جلو فورد F-150 – ویژگی بارز طراحی F-150 از اولین تولید کامیون نسل یازدهم در سال 2004 – همچنان باقی خواهد ماند. وقتی عکس های جاسوسی برای اولین بار ظاهر شدند که این جزئیات را نشان می دادند ، انتقاد کمی برای عدم تغییر کامیون وجود نداشت. این به طور قطع یک بروزرسانی تکاملی برای سری F است و در واقع ، بسیاری از افراد چهره تجدید شده را به عنوان ترکیبی از GMC Sierra و RAM 1500 فعلی می بینند.

گزینه های پیشرانه فورد F-150

مانند مدل امروزی ، فورد F-150 جدید تقریباً در هر موتور در قسمتهای فورد عرضه خواهد شد ، مجهز به بنزین ،پیشرانه بنزینی 7.8 لیتری فشار قوی V8 در زیر کائوت ارائه شده است. اسناد فاش شده حاکی از آن است که پیشرانه سطح ورودی یک 3.3 لیتری V6 طبیعی مشتق شده برای 290 اسب بخار خواهد بود. با حرکت 2.7 لیتری EcoBoost V6 با 325 اسب بخار قدرت وارد صحنه می شود و به دنبال آن 3.5 لیتری EcoBoost با قدرت 375 اسب بخار همراه است. طرفداران V8 می توانند به راحتی نفس بکشند ، زیرا به نظر می رسد موتور 5.0 لیتری نیز برمی گردد و هنوز 395 اسب بخار را پمپ می کند.

Ford F-150

گزینه نهایی کاملاً برقی خواهد بود. فورد در سال 2019 به ما گفت كه F-150 EV در حال آمدن است. همچنین یک تیزر مشهور فورد در حال نشان دادن EV F-150 در ردیف اتومبیل های قطاری است اما تاکنون هیچ جزئیاتی در مورد قدرت یا دامنه کشف نشده است. ما یک نرم افزار ثبت اختراع مشاهده کرده ایم که نشان می دهد این دستگاه می تواند بسته های باتری را در بین ریل های فریم نصب کند که موتورهای الکتریکی دوگانه در جلو و عقب دارند.

پیش بینی می شد Ford F-150 2021 در بهار سال 2020 آغاز شود ، احتمالاً در اواخر آوریل با شروع تولید در اواخر تابستان. همه گیری Coronavirus مطمئناً برنامه ها را نه فقط برای فورد بلکه برای هر خودرو ساز روی کره زمین تغییر داده است. از اوایل ماه مه ، فورد تاریخ رسمی خود را ذکر نکرده است اما یک گزارش اخیر حاکی از آن است که تولید در تاریخ 28 سپتامبر در کارخانه مونتاژ فورد Dearborn آغاز خواهد شد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا