اخبار خودرو
موضوعات داغ

خودرو فورد اکسپلورر King Ranch با نسخه های جدید فاش شد.

Blue Oval خودروی فورد اکسپلورر King Ranch را تصفیه شده ترین کاوشگر تاکنون می نامد. این نسخه از فورد پس از سال ها با تغییرات بسیاری به بازار خودرویی بازگشته است که توجه های خوبی را به سمت خود جلب کرده و هم اکنون نسخه و تریم جدید از این خودرو وجود دارد.  دو دهه از معرفی فورد فورد اکسپلورر King Ranch در F-150 SuperCrew می گذرد. از سال 2001 ، پنج نسل از F-150 به همراه چهار نسل از Super Duty و سه تکرار Expedition ، به عنوان نسخه ارتقا یافته تایید تگزاس را دریافت کرده اند. امروز سطح خاص و ویژه این خودرو با مضمون گاوچران برای اولین بار به Explorer اضافه می شود.Ford Explorer King Ranch

از فورد اکسپلورر King Ranch بیشتر بدانیم!

از خارج ، می توانید نسخه فورد اکسپلورر King Ranch را با درب مشبک منحصر به فرد که در Stone Grey به پایان رسیده است، می توانید تشخیص دهید. علاوه بر این ، عطر و طعم جدید اکسپلورر دارای چرخ های 20 اینچی مختلف با درپوش های مرکزی مارک W به همراه صفحه اسکاف لیفتگیت است. در مورد ارتقا outside سطح بیرونی ، نکات مربوط به اگزوز چهارگانه و نشان King Ranch نشان داده شده است. مانند سایر مدل های King Ranch در نمونه کارها فورد ، مهمترین تغییرات در داخل رخ داده است.

فورد اکسپلورر King Ranch

صندلی ها با چرم ماهاگون پوشیده شده اند و چرم بیشتری در قسمت درها و بازوی مرکزی دیده می شود. نسخه جدید و جذاب اکسپلورر ، ابزارهای چوبی واقعی را روی صفحه ابزار اضافه می کند تا همراه با درج چوب روی فرمان چرمی پیچیده شود. بسته فناوری Premium موجود ، ویژگی ها و آپشن های اضافی را به مجوز داخلی صندلی های چند کاربره با عملکرد ماساژ می دهد. این بسته اختیاری همچنین دارای موارد خوب دیگری است ، از جمله صفحه لمسی بزرگ 10.1 اینچی و سیستم صوتی 14 بلندگو Bang & Olufsen که به گفته فورد به طور خاص برای فضای داخلی SUV تنظیم شده است.

قیمت فورد

در خودروی جذاب فورد اکسپلورر King Ranch نیرو توسط یک موتور 3.0 لیتری V6 EcoBoost با قدرت 365 اسب بخار و 380 پوند فوت (515 نیوتن متر) در شیر یا همان مدل گران قیمت تراز پلاتین تأمین می شود. Explorer King Ranch در دو پیکربندی RWD و AWD ارائه خواهد شد در حالی که Platinum فوق الذکر و ST قدرتمندتر منحصراً با طرح کاملا پنجه ای ارائه می شوند.

فورد اکسپلورر King Ranch

فروش نسخه 2021 خودروی King Ranch در بهار امسال از 52،350 دلار در نسخه RWD و 54،350 دلار با AWD به فروش می رسد. مدل دوم گرانتر از ST 400 اسب بخار (52605 دلار) است و هزینه آن تقریباً به اندازه سطح بالای Platinum (54480 دلار) است. فراتر از King Ranch ، تصاویر جاسوسی نشان داده است که فورد با افزودن یک روکش ناهموار Timberline ، ترکیب اکسپلورر را نیز توسعه خواهد داد. به طور کلی قیمت نهایی در نظر گرفته شده برای فورد اکسپلورر King Ranch تا حدی منطقی می رسد اما رقابتی نیست. البته که این خودرو در بازار آمریکا طرفدار های زیادی دارد. در این جا تنها برخی امکانات این خودرو بررسی شده است.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا