اخبار خودرو

گرون ترین نسخه خودرو بی ام و سری 4

تقریباً سه ماه از نمایش جهانی خودروی جدید بی ام و سری 4 جدید کوپه در تنظیمات آنلاین BMW USA گذشته و حال زمان قیمت گذاری و معرفی سری جدید از این خودرو رسیده است.. قیمت گذاری ها برای پایه 430i به صورت دیفرانسیل عقب از 45،600 دلار شروع می شود ، اما امروز ما در مورد نسخه برتر (موقت) با تمام زنگ ها و آپشن ها صحبت می کنیم. M440i xDrive کوپه با 58500 دلار آغاز می شود و همانطور که می خواهید، می توانید با چند کلیک ماوس، گزینه های تقریباً 15000 دلاری را اضافه کنید و به این صورت شما می توانید خودروی خود را کاملا شخصی سازی کنید.

گرون ترین بی ام و سری 4

اولین گزینه موجود در تنظیم کننده ، Shadowline است که BMW برای کلاه آینه های جانبی مشکی و شیشه های رنگی این ویژگی را ارائه می دهد که سبب خاص تر شدن خودروی شما خواهد شد و به این صورت سری 4 خود را می توانید خاص تر از همیشه سفارش دهید. یکی از گرانترین لوازم اضافی موجود در بی ام و سری 4 کوپه جدید ، این رنگ Tanzanite Blue II Metallic است که در تصویر های ارائه شده از این خودرو دیده می شود و با قیمت 1950 دلار موجود است. رنگ خاص دیگر ، Dravit Grey Metallic همان هزینه را دارد و خاص تر از همیشه برای بی ام و سری 4 کوپه ارائه شده است.

2021 BMW 4

صحبت از گزینه های گران قیمت ، گرانترین آنها بسته اجرایی به ارزش 3،700 دلار است که شامل  چراغ های LED انعطاف پذیر با فناوری لیزر ، پشتیبانی کنترل حرکت، صفحه نمایش 12.3 اینچی درایور دیجیتال و سیستم سرگرمی 10.25 با ناوبری زنده ، یک صفحه نمایش جلو ، گرم کن صندلی های جلو و فرمان و نور محیط است.

قیمت گذاری بی ام و سری 4

در بالای بسته اجرایی ، مشتریان می توانند سه بسته دیگر اضافه کنند: بسته حرفه ای 1700 دلاری رانندگی ، بسته کمک پارکینگ 700 دلار و بسته بندی تایر خنک کننده و عملکرد بالا 1500 دلاری. دو مورد اول کاملاً قابل توجیه هستند ، در حالی که مورد سوم رینگ های 19 اینچی را با تایرهای عملکرد بالا ، سیستم تعلیق M تطبیقی ​​، همراه با ترمز بهبود یافته و خنک کننده پیشرفته به ارمغان می آورد. این یعنی افرادی که به دنبال یک خودروی عملکردی هستند می توانند به این گزینه اعتماد کنند.

2021 BMW 4

سپس گزینه های جداگانه وجود دارد ، به شرح زیر:

300 دلار موتور راه اندازی از راه دور ، درب صندوق برقی 250 دلار ، 350 دلار صندلی جلو تهویه ، 100 دلار  سیستم Driver Recorder و 500 دلار شارژ بی سیم و نقطه اتصال Wi-Fi و سیستم صوتی 875 دلاری Harman Kardon.

همه موارد اضافی را اضافه کنید و 72875 دلار برای بی ام و سری 4 کوپه خود باید پرداخت کنید، به علاوه 995 دلار دیگر برای مقصد و هزینه های پرداخت با مبلغ کل 73870 دلار به این نمونه از خودروی جذاب دست پیدا خواهید کرد. نیازی به گفتن نیست که M4 کوپه در اواخر این ماه به طور قابل توجهی گران تر خواهد بود و هر مشتق احتمالی برای این سری مانند GTS باعث افزایش قیمت می شود.

بی ام و سری 4

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا