اخبار خودرو

خودرو آئودی A3 Sportback با قدرت 242 اسب بخار

آئودی به دلیل اینکه آخرین PHEV از گروه چهارگانه گروه فولکس واگن است که درمان الکتریکی شده را با روشی عملکرد گرا انجام می دهد. این عملکرد آئودی سبب شده است تا دیر تر به مد بازی ورزشی هیبریدی پلاگین برسد. آئودی A3 Sportback 45 TFSI e با قدم گذاشتن در مسیر Skoda Octavia RS iV ، VW Golf GTE و Cupra Leon ، ترکیبی از یک پیشرانه بنزینی 1.4 لیتری توربوشارژ با یک موتور الکتریکی و یک باتری 13 کیلووات ساعتی ارائه می دهد.

آئودی A3 Sportback

دیگر مشخصات خودرو آئودی A3 Sportback

با کمال تعجب  نسخه beefier PHEV هاچ بک مجلل آئودی ، همان خروجی ترکیبی را، همانند خواهران و برادران VAG خود ارائه می دهد و این همان پیشرانه با قدرت 242 اسب بخار (180 کیلووات) و 295 پوند فوت (400 نیوتن متر) گشتاور است. پیشرانه برقی برای شتاب 0 تا 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) در 6.8 ثانیه و حداکثر سرعت 144 مایل در ساعت (232 کیلومتر در ساعت) مناسب است. آئودی A3 Sportback می تواند بر اساس چرخه WLTP تا 39 مایل (63 کیلومتر) انرژی الکتریکی را پوشش دهد. در حالت انتشار صفر و بدون حضور پیشرانه بنزینی، سرعت شما بیش از 87 مایل در ساعت (140 کیلومتر در ساعت) نخواهد بود.

آئودی

نیرو به طور انحصاری از طریق چرخ های جلو از موتور الکتریکی تعبیه شده در محفظه گیربکس شش سرعته اتوماتیک هدایت می شود. بسته باتری را می توان در مدت تقریباً پنج ساعت با استفاده از پریز خانگی به طور کامل از صفر شارژ کرد. طبق چهار حلقه ، باتری 13 کیلووات ساعت با حداکثر توان 2.9 کیلووات قابل شارژ است. این خودرو به گونه ای طراحی شده است که هم قوانین سخت گیرانه اروپا را رعایت کند و هم برای کاربران تازگی داشته باشد!

قابلیت های خودروی الکتریکی آئودی

آئودی برای ایجاد نسخه “45 TFSI e” ، خودروی آئودی A3 Sportback را با رنگ مشکی براق رنگ آمیزی کرده و چراغ های روشنایی روز ماتریس چراغ های LED را “E” قرار می دهد تا بر خاصیت برقی بودن خودرو تأکید کند. پیشرانه پلاگین هیبریدی آئودی A3 Sportback بر روی چرخ های 17 اینچی سوار می شود که در پشت آن ترمزهای بزرگتری نسبت به 40 TFSI e تعبیه شده است تا بتواند از پس وزن اضافی برآید. آئودی A3 Sportback 45 TFSI e جدید که از قبل در آلمان موجود است ، 40395 یورو قیمت دارد و به صورت استاندارد با آپشن های کنترل آب و هوا دو منطقه ای ، پنجره های رنگی ، کولیس ترمز قرمز ، صندلی های اسپرت ، کلید راحتی و انتخاب درایو آئودی عرضه می شود که ویژگی های قابل توجهی هستند و برای نسخه استاندارد مناسب به نظر می رسند.

آئودی

نسخه جدید خودروی آئودی A3 Sportback کمتر از 40 TFSI e است که تنها با 201 اسب بخار قدرت و 258 پوند فوت (350 نیوتن متر) کارایی دارد. هیبرید پلاگین هیبریدی A3 Sportback با شتاب کمتر در 7.6 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد و تنها 141 مایل در ساعت (227 کیلومتر در ساعت) را انجام می دهد و در حالت EV به 87 مایل در ساعت (140 کیلومتر در ساعت) می رسد. دامنه WLTP در 41.6 مایل (67 کیلومتر) است. آئودی اشاره دارد که عضله اضافی مدل 45 TFSI e با استفاده از یک نرم افزار دیگر بدست آمده است.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا