اخبار خودرو

ویژگی های خاص تویوتا لندکروز 2020 ( Toyota Land Cruise)

لندکروزر را تویوتا برای اولین بار برای آمریکایی ها اولید کرد که از موفقیت فوری دور نبود. از 288 Toyotas که در سال 1958 در ایالات متحده فروخته شد ، فقط یک لندکروزر بود. طراحی مجدد چند سال بعد خودرو را تواناتر کرد و باعث شد شهرت دوام بی نظیر با جیپ CJ  باستانی مقایسه کند. 60 سال به جلو موتور 2020 تویوتا لندکروز بار دیگر یک غوغا کرده است. سهم آن از فروش این خودروساز در سال 1958 بیشتر از سال 2018 بود که این خودروساز ژاپنی 2.1 میلیون دستگاه خودرو را در ایالات متحده فروخت. فقط 3،200 از این SUV های لوکس 86000 دلاری بودند کهنشان لندکروزر را در خود داشتند.

چرا Land Cruiser؟

برای شرکتی که با سهم بازار ساخته شده است ، لندکروزر اکنون کسی است که برای وجود خود در ایالات متحده می جنگد. برخی از فروشندگان کوچکتر سالها لندکروزر را در انبار موجودی ندیده اند. این نمایشگاه ها نمی توانند شمع های سالگرد نام 65 لندکروزر را که خودروساز در آن از سبک های نرم با نسخه محدود یاد می کند ، منفجر کنند. فروشندگان این نامه را از دست نخواهند داد چرا که تویوتا را بهطولانی ترین مدل خود تبدیل کرده است.

تویوتا لندکروز

نسخه Land Cruiser Heritage نسخه 2020 از مدل پورشه پیروی می کند که هزینه های بیشتری را ارائه می دهد. این استیکر با قیمت 88.970 دلار سرسام آور ، از جمله هزینه مقصد اجباری ، یا حدود 2300 دلار بالاتر از مدل پایه است. 425 دلار برای رنگ سفید مروارید بلیزاردارد اضافه کنید ، مگر اینکه استاندارد Midnight Black برای شما کار کند. Heritage Edition تابلوهای در حال اجرا ، کنسول وسط و صندلی های پرش ردیف سوم لندکروزر معمولی را رها کرده است . توجیه افزایش قیمت ، چرخ های جعلی 18 اینچی BBS هستند که یک برنز جذاب و یک سبد پشت بام Yakima نقاشی شده اند. در داخل ، صندلی های چرمی سیاه دارای دوخت لهجه برنز هستند ، و تویوتا سرپیچ خاکستری را به رنگ مشکی تغییر داد که باعث می شود فضای داخلی جادار احساس ناراحتی کند.

ویژگی های خاص 2020 Toyota Land Cruiser review

پیشرانه 5.7 لیتری V-8 آن از گشت و گذار دور استفاده می کند و 381 اسب بخار را از طریق گیربکس اتوماتیک هشت سرعته به هر چهار چرخ منتقل می کند و تقریباً 6000 پوند را قطع می کند – بله ، واقعاً – به 8،500 فوت بالاتر از سطح دریا. در زیر ، بلند و روبروهای بلند لاستیکی Dunlop Grandtrek AT23 یک سواری مخمل خواب دار و فوق العاده راحت ارائه می دهد. سیستم تعلیق محور عقب جامد جلو و سیم پیچ اسپرینگ SUV کلاسیک است ، البته با یک ترفند. سیستم تعلیق پویا Kinetic یک فناوری جدید نیست – تویوتا بیش از یک دهه است که از آن استفاده می کند – با این حال این سادگی در مقایسه با سیستم تعلیق هوایی بسیار پیچیده موجود در محصولات رقابتی لندرورس و مرسدس بنز قابل توجه است.

تویوتا لندکروز

هیچ بحثی در مورد راحتی تویوتا لندکروز کامل نخواهد بود بدون اینکه بخاطر داشته باشیم که تقریباً با لکسوس LX 570 یکسان است. لکسوس سالانه حدود 50 درصد صاحبان جدید LX را نسبت به خریداران لندکروزر پیدا می کند ، چیزی که خیلی جالب نیست با توجه به اینکه هزینه دو خودرو در یک اندازه است . همین امر حتی اگر داخل لکسوس واضح تر و کم رنگ تر باشد و گارانتی آن طولانی تر باشد اما قیمت یکسانی دارند .

2020 Toyota Land Cruiser

تویوتا لندکروز نه تنها به آمریکایی ها فروخته می شود لباس مجلسی است که تقریباً در هر کشور فروخته می شود (با این حال به دنبال یافتن در کانادا نباشید) ، که مدل های بسیار مفیدی نیز ارائه می دهد. در آفریقا ، خاورمیانه و استرالیا ، تویوتا لندکروز درآمد خود را به عنوان یک کامیون کار جدی که همه از کارگران معادن الماس گرفته تا دیپلمات ها را در مناطق دورافتاده و خطرناک دور می کند ، به دست می آورد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا