ویژگی های تویوتا سی اچ آر اسپرت

Gazoo Racing سری جدیدی از تویوتا که در Copen مشاهده شد و مدت زمان کوتاهی از معرفی این خودرو صورت گرفته بود که تویوتا نسخه جدیدی از تویوتا سی اچ آر را در این مدل و همین نوع طراحی معرفی کرد . این مدل در نمونه اسپرت است که تنها در ژاپن ارائه خواهد شد و در کشورهای دیگر که به خودروهای تویوتا علاقه‌مند هستند ، این نسخه ها را نخواهیم دید .

نسخه اسپرت از C-HR چگونه خواهد بود؟

همه چیز درباره ترفندهای آرایشی این خودرو نخواهد بود چرا که در واقع تویوتا سی اچ آر چند اصطلاح مکانیکی داشته که برای تقویت بدنه آن استفاده شده است . نه تنها این که مهندسان این شرکت با ایجاد تغییر در رفتارهای کمک فنر و تثبیت کننده همراه با تغییر فرمان برای پاسخ مستقیم سیستم تعلیق این خودرو تلاش کرده اند بلکه طراحی آن نیز آیرودینامیکی تر شده است . به طور کلی سی اچ آر یکی از کراس اوور های پرطرفدار در کشور های متفاوت است که دارای امکانات قابل توجهی می باشد . علاوه بر امکانات ارائه شده برای طراحی این خودرو خاص تر از دیگر خودروها است و می‌تواند جوانان جامعه را به سمت خود جلب کند .

Toyota CHR
برای سی اچ آز در سری Gazoo Racing از رینگ بزرگ آلیاژی ۱۹ اینچی استفاده شده که اسپرت می باشد و همینطور کیت بدنه اسپرت با یک سپر جلو جدید که دارای سیستم شبکه زیرین است با نوار افقی ضخیم دیده می شود .در بدنه چراغ مه شکن ظاهری متفاوت تر دارد و در مقایسه با چیدمان معمولی بر روی سپر قرار گرفته است. یک سیستم اگزوز4 تایی و دسته ای از نمادها در قسمت جلوی جانبی و قبل از ظاهر خودرو را تکمیل می‌کنند .

مقاله‌های مرتبط:

نمای داخلی این خودرو چگونه است!

با ورود به داخل کابین تویوتا سی اچ آر در نسخه جی آر اسپورت متوجه می‌شویم که یک فرمان کمی کوچکتر با چرم دوخت نقره‌ای دیده می‌شود و نکته جالبی که در آن وجود دارد، صندلی های جالب بدنه را تنها فقط در این نسخه می توان مشاهده کرد . همچنین پدال های آلومینیومی به روکش فلزی مجهز شده اند و دکمه شروع و توقف مارک جی آر را استفاده می کنند . نسخه اسپرت هم اکنون در دسترس است و منحصراً با یک طرح محور چرخ جلو ارائه می شود . برای این خودرو یک گیربکس شش سرعته دستی و یک موتور بنزینی ۱۲۰۰ لیتر توربو ارائه شده که قیمت خودرو را به حدود ۲۵ هزار و ۱۰۰ دلار می‌رساند .

Toyota سی اچ آر

تویوتا همچنین نسخه هیبریدی با پیشرانه ۱۸۰۰ سی سی را نیز ارائه می دهد که قیمت آن ۲۸ هزار و ۵۰۰ دلار خواهد بود . به طور کلی نسخه هیبریدی تویوتا سی اچ آر در هر جای کشور و جهان بسیار مورد توجه قرار گرفته است . این کراس اوور کوچک که دارای طراحی تهاجمی می باشد ، جوانان را به سمت خود جلب می کند . نسخه اسپرت جی آر اگرچه  طراحی متفاوتی را نسبت به نسخه استاندارد دارد اما همین طراحی متفاوت می تواند جذابیت خودرو را افزایش دهد لذا تویوتا امیدوار است که نسخه اسپرت فروش بهتری را برای آن به ارمغان آورد .

منبع Motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =