اخبار خودرو

آپشن های جدید هیوندای ولوستر 2020 (2020 Hyundai Veloster N)

هیوندای ولوستر 2020 سری ان یک هاچ بک جدی و خوب است و با مدل معمولی آن فیمتی در حدود 27400 دلار دارد که این یک خرید وسوسه انگیز برای خریداران خودروهای جدید است. گزارشی که اخیراً از سوی اتومبیل دایرکت ارائه شده ، حاکی از آن است که با برخی از مشوق های جدید hyundai ، با پیشنهاد های جدید تحفیفی هیوندای برای ولوستر 2020 حرید و تجربه ای شیرین تر را تجربه خواهند کرد .

نگاهی به پیشنهاد های تخفیفی

به طور خاص ، اتومبیل دایرکت از یک بولتن تشویقی دلال به عنوان لیست تخفیف 500 دلاری برای Veloster N استفاده می کند. در صورت تأمین اعتبار از طریق هیوندای ، 500 دلار تخفیف اضافی نیز در دسترس است و تخفیف کل را به 1000 دلار می رساند. با این وجود یک سود وجود دارد – که 500 دلار اضافی فقط در صورت تأمین مالی با نرخ غیر تبلیغی ارائه می شود. شاید برای شما این سوال به وجود بیاید ، که این حرف به چه معنی خواهد بود .

 

انگیزه دیگر هیوندای نرخ مالی 2.9 درصد برای 5 سال به علاوه تخفیف 500 دلار اصلی است . این یعنی با نرخ 2.9 درصد می توانید خودرو را به صورت اقساطی خریداری کنید . این معامله تبلیغاتی است و بسته به مدت وام و میزان تأمین مالی شما ، با اضافه کردن 500 دلار تخفیف اضافی برای نرخ ویژه می توانید در دراز مدت بیش از 500 دلار پس انداز کنید و حتی یک پرداخت ماهانه کمتری نیز در این روند ارائه دهید. لازم به ذکر است که مشوقها برای بسته به روزرسانی Veloster N با بسته عملکرد 275 اسب بخار (205 کیلووات) نیز اعمال می شود.

چرا تخفیف های گوناگون برای hyundai

ما Veloster N را هدایت کرده ایم و می دانیم که این دستگاه از لحاظ عملکردی فوق العاده مناسب برای هر ژانری است و برای هر فردی که به دنبال خودرو های حرفه ای می گردد می تواند بهترین گزینه باشد چرا که ولوستر دارای بهترین پرفورمنس و طراحی خاص است و نه تنها در بخش هاچ بک برقی چرخ جلو بلکه در بین دیگر خودرو ها ، حرفه ای معرفی می شود . به همین ترتیب ، Road & Track اخیراً Veloster N را به عنوان خودروی عملکردی سال 2020 خود برگزید و بهترین رقابتی ناچیز در میان خودرو هایی نظیر پورشه 911 ، تویوتا سوپرا ، و كوروت موتور متوسط ​​جدید 2020 را رقم زد.

 

اغلب اوقات ، خودروسازان مشوق تشویق فروش مدل های کند حرکت را اعلام می کنند ، اما Veloster از آمار فروش سال 2018 بسیار جلوتر است. 11،220 دستگاه در طی ماه اکتبر سال 2019 فروخته می شود ، در حالی که در مقایسه با سال گذشته فقط 8 هزار و 857 واحد است. با این وجود ، این بخش نسبت به 139.052 Elantras که در مدت مشابه فروخته شده اند ، بسیار ناچیز است ، بنابراین می توانیم هیوندای را درک کنیم که انگیزه بیشتری برای افراد برای نمونه گیری از دریچه داغ نفیس خود دارد. اگر چه هیوندای ولوستر 2020 سری ان دارای فروش بالایی است اما شرکت هیوندای برای افزایش حضور این خودرو در بین دیگران، برای آن پیشنهاد های تحفیفی بسیاری را ارائه کرده است تا افراد را به سمت خودروی خود جلب کند .

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا