اخبار خودرو

سوناتا واگن و رندرهایی از آن (2020 Hyundai Sonata Wagon)

سوناتا واگن، برنامه ای جدید از هیوندای است. با پوشیدن زبان طراحی جالب توجه این شرکت ، سدان هیوندای سوناتای 2020 یک قطب بزرگ (اما شیک) به اندازه چهار درب است. در حالی که شایعات فراوان وجود دارد مبنی بر اینکه خودروساز در حال بررسی نسخه عملی تر با دریچه عقب است ، هیچ چیز اساسی برای ادامه کار در حال حاضر وجود ندارد. با این وجود ، این کار مانع از طراحی رندرهای جدیدی برای این خودرو نمی شود. باید ببینیم که این شرکت یعنی هیوندای چه چیزی را برای پیش بردن سوناتا واگن در نظر دارد.

2020 Hyundai Sonata Wagon

رندرهای خاص سوناتا واگن

با توجه به رندرهای منتشر شده در Kolesa.ru ، تصاویر رندری این شرکت (که واگن را از جلو و عقب نشان می دهد) به سدان سوناتا مخصوص مشخصات فنی وفادار است. این مدل سپر جلو بازار جهانی را پوشیده است ، که فقط در مدل ترکیبی محدود ایالات متحده ظاهر می شود ، و ما فکر می کنیم بسیار شیک تر از ضربه گیر مانند گربه ماهی است که بیشتر Sonata ها بدست می آورد.

در رندر ، تغییرات در نمای جلوی آن حداقل است ، و از نمای کناری همان چرخ های دینامیکی ، کاپوت شیب دار و کمربند کرومی که دیده می شود که این خودرو نیز به مانند سدان سوناتا دارای چراغ های روان است.
2020 Hyundai Sonata Wagonیک درب عقب مربع به شیشه های عقب منتهی می شود که به خوبی از پنجره های ستون C هیوندای پرده برداری می کند و نشان از زبان طراحی این شرکت دارد. از همه جالب تر ، نوع واگن هیوندای ، نورگیرهای چهار درب و جنبه پویای آن را بسیار خوب پوشیده است ، اگرچه شیشه کوچک روی این هاچ بک باعث نگرانی ما از دید عقب شده است.

با این حال این هزینه ای است که برای سبک پرداخت می شود. یک درخشندگی ملایم در پشت بام و یک اسپویلر عقب به حفظ یک شبح شبیه کوپه کمک می کند ، اما سقف به خودی خود واقعاً کاملاً مربع است و سود سهام در فضای صندلی و بار را از دست می دهید.

از رندرها تا واقعیت سوناتا واگن

احتمال اینکه ما آمریکایی ها به واگن ایستگاه سوناتا دسترسی پیدا کنند ، عملاً صفر هستند ، اما این مانع از خیال و رویاپردازی ما نمی شود. و همین است که سبب شده تا این رندرها در آمریکا نیز شکل بگیرد ، مدل هیوندای بلند ما Hyundai را با یک مدل N-Line با قدرت 290 اسب بخاری این شرکت (216 کیلووات) و 310 پوند فوت (420 نیوتون متر) یکسان قرار دهید که دارای یک پیشرانه توربوشارژر 2.5 لیتری چهار سیلندر است. البته این ها تنها حدس می باشد و تا واقعیت فاصله دارد.

سوناتا واگن

باید بگوییم همه چیز برای ورود سوناتا واگن به نظر واقعی می رسد و همین موضوع سبب شده تابیشتر افراد برای دیدن این خودرو، هیجان داشته باشند. باید منتظر باشیم و ببینیم که سوناتا واگن واقعی، چه میزان با این خودرو تفاوت خواهد داشت و برای قدرت و کیفیت بهتر آن، هیوندای چه اندیشه هایی را خواهد کرد. تا به اینجا تنهابا خیال پردازی و تصاویر رندری تهیه شده پیش رفتیم و پس از این، منتظر واقعیت هستیم.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا