اخبار خودرو

با فورد اکسپدیشن بیشتر آشنا شویم

هم اکنون ترکیب جدیدی برای فورد اکسپدیشن با معرفی نسخه King SUV King Ranch Edition به وجود آمده است که یک سطح جدید و لوکس تر را در سال ۲۰۲۰ به ارمغان می آورد . کارز دایرکت گزارش داده است که قیمت‌ها از ۷۴ هزار و ۴۹۰ دلار آغاز می گردد .

نسخه های متفاوت از Ford Expedition

فورد اکسپدیشن در دو مدل استاندارد و Expedition Max که بزرگ تر از نسخه قبلی نیز وجود دارد و همچنین برخی از امکانات جدید را به تریم های سطح پلاتین برای مدل ۲۰۲۰ اضافه خواهد کرد. فورد اکسپدیشن یکی از خودروهای جذاب و غول پیکر از برند آمریکایی فورد می باشد که نسخه جدید King Ranch Edition آن ابهت بیشتری از خود به نمایش می گذارد . نسخه King Ranch Edition فورد اکسپدیشن در قسمت بیرونی دارای رنگ Elegant Stone Gray می باشد که مش های مشبک ، قسمت هایی از سپر جلوی در ، بخش پایین تابلوهای قابل اجرای با قدرت ، صفحه اصلی سپر عقب ، پوشش مشعل ، تریلر در های جانبی و آینه جانبی از این رنگ بهره برده‌ اند که مدل King Ranch با توجه به این امکانات قابل شناسایی است .

 

از جمله مهمترین ویژگی هایی که این خودرو را خاص تر می کند چرخ های ۲۲ اینچی و شش لپه در طرح دو تنی از آلومینیوم ماشین کاری شده می‌باشد که جزئیات Dark Tarnish بر روی آن سوار می‌شوند و مارک King-Ranch در آن دیده شده است . کابین خودرو دارای سه ردیف صندلی با چرمی می‌باشد و در زیر داشبورد طرح طبیعی چوبی رنگ را در برای نسخه‌ی King Ranch Edition نشان می‌دهد و ردیف دوم صندلی های عقب قابلیت تاشو دارند که سبب ایجاد جایی بیشتر در کابین می گردد . خواباندن این صندلی ها به شما کمک می کند تا فضایی بیشتر برای جا به جایی وسایل و جاگذاری آن ها داشته باشید .

کابین و امکانات جالب Ford Expedition

نسخه King Ranch فورد اکسپدیشن در مدل پلاتین امکاناتی با دامنه بالا به دست آورده است که این نسخه را خاص تر می کند . با توجه به ویژگی های منحصر به فورد اکسپدیشن در مدل پلاتین ، خریداران به این نسخه بیشتر علاقه دارند . سیستم تعلیق در این خودرو تغییر پیدا کرده و از نوع به طور مداوم کنترل شونده انتخاب شده است . سیستم دوربین ۳۶۰ درجه و آینه های جانبی با قابلیت گرم کن و خاموش شدن خودکار در سمت راننده از دیگر ویژگی‌هایی است که در نسخه پلاتین دیده می گردد . پلاتین اکسپدیشن ۲۰۲۰ چرخهای ۲۲ اینچی جدید دارد اما تغییرات بزرگ تر در قسمت داخلی آن دیده می شود.

 

اکنون چرم Ebony Del Rio در قسمت بالای صفحه ابزار ، بیشتر قسمتهای ریل های کنسول و زیر دست راننده دیده می شود . یکی از مهمترین دستاوردهای فورد اکسپدیشن ۲۰۲۰ استاندارد Ford Co-Pilot360 می باشد که سبب کمک به ایجاد سیستم‌های کمک راننده شده است . این سیستم شامل کمک های قبل از برخورد با ترمز اضطراری اتوماتیک و ردیابی عابر پیاده ، هشدار برخورد به جلو ، پشتیبانی ترمز پویا ، نظارت بر نقطه کور، رانندگی بین خطوط و تیرهای بلند اتوماتیک است .

 

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا