اخبار خودرو

قیمت استثنائی خودرو شورولت کوروت (2020 Corvette)

به نظر می رسد که قیمت اولیه شورولت کوروت 2020 زیر 60،000 دلار فقط برای صحت و سقم خیلی خوب بود. نه ، نه برای ما ، بلکه برای جنرال موتورز ، و آنها کاملاً خوب هستند. منبعی از جنرال موتورز در مورد افشاگری جالب با موتور Trend صحبت کرده است. جنرال موتورز همچنان قیمت در نظر گرفته شده برای هر شورولت کوروت جدید که فروخته شده زیر 80،000 دلار است. این منبع همچنین تأیید کرد که قیمت شورولت کوروت 2020 تا سال 2021 افزایش می یابد و شایعات افزایش دیگری در سالهای بعد وجود دارد.

برنامه شورلت برای Corvette چه خواهد بود ؟

اما آیا به اندازه قیمت این خودرو کافی بالا خواهد بود که هزینه های طولانی مدت آن را بپوشانیم؟ به طور کلی شورلت کوروت از جذاب ترین های برند خودروسازی سورلت است . ما شنیده ایم که در مورد تولید کنندگان دیگر با فروش اتومبیل های هاله با مشخصات عجیب و یا قیمت های بازار ، ضرر و زیان خود را به خطر می اندازند  و امیدواریم که مدل های خاص تر آن ها این بار بازار را تحمل کند و بنابراین این چیز جدیدی نیست.

شورولت کوروت

نکته جالب اینکه استراتژی فرضی GM است. می بینید ، طبق گفته منبع ، بودجه تعیین شده برای پروژه C8 با در نظر گرفتن پیکربندی و طراحی مجدد جدید 79،995 دلار بود. این یک جهش بزرگ از قیمت های قبلی C7 است و برای اینکه مشتریان شکایت نکنند ، Chevy با گرفتن ضرر اشکالی ندارد. آنها همچنین امیدوار هستند که با لیست گسترده ای از لوازم جانبی و بیت های اضافی ، خریداران 60 هزار دلار کوروت خود را به چیزی کمی نزدیک به 80،000 دلار تبدیل کنند.

قیمت گذاری خاص Chevy Corvette

همچنین قیمت گذاری برای Z06 و ZR1 آینده مهم است. این منبع می گوید که نقطه شیرین برای سود و حجم فروش بین علامت تجاری $ 80،000 و $ 100،000 است. طبیعتاً ، هنگامی که ماشین به داخل قلمرو شش رقمی گرانتر فرو رفت ، حجم آن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد . فقط باید منتظر ماند و دید که چطور شورولت و جنرال موتورز بازی را با قیمت بالای اتومبیل های کم حجم خود انجام می دهند و امیدواریم که خیلی از پرها خسته نشوند یا فروش زیاد را از دست ندهند.

2020 Corvette

به طور کلی اگر به شورلت کوروت علاقه مند باشید ، حتما می دانید که این خودرو برای سال 2020 با طراحی بی نظیری همراه شده است که همین طراحی می تواند مشتریان زیادی را جذب کند اما نکته ای که در خصوص این خودرو وجود دارد ، این است که شورلت کوروت قیمت بالایی دارد و خرید آن برای هر کس امکان پذیر نخواهد بود . شورلت کوروت خودرویی کاملا اسپرت به شمار می رود که طراحی آن جوان پسندانه خواهد بود و برای آن پرفورمنسی ایده آل در نظر گرفته شده است که بهترین ها را برای شما به دنبال خواهد آورد. رنگ های انتخاب شده برای شورلت کوروت بسیار خاص هستند و به جذابیت بیشتر این خودرو می افزایند . برای انتخاب شورلت کوروت ، شما باید هزینه های بسیاری بپردازید که کمی نا امید کننده است .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا