اخبار خودرو

رندر های خاص و جدید از شورلت کوروت 2020

شورلت کوروت مدل 2020 با قرار دادن موتور برای اولین بار در قسمت محفظه سرنشین بازی را برای مدل نمادین تغییر داد. ما هنوز چند ماه از C8 Corvette که در دست عموم قرار دارد فاصله داریم ، اما این مانع از ارائه تصویر HugoSilva Designs یک کوروت جدید با یک کیت گسترده و شفاف و گسترده نیست که کمی برای خنثی کردن یک ظاهر طراحی شده است و در حال حاضر کوروت تلاش چندانی برای رونمایی نمی کند.

رندرهای خاص از خودروی جذاب Chevy Corvette 2020

ابن طراحی ها ، سه‌گانه رندرینگ‌ها کرتی پایین و ایستاده را با چرخ‌هایی که به گوشه‌ها و ورق های جدید منتقل شده‌اند ، نشان می‌دهد تا بتواند آنها را بپوشاند. در قسمت جلویی ، یک فاسیای جلوی پایین تهاجمی وجود دارد که خودرو را تنها چند اینچ بالای زمین می تاباند. قوس گلگیرهای جلوی جدید روی چرخ های بزرگ که در زیر آن قرار گرفته است، دیده می شود. در این طراحی ممکن است که شرکت شورلت خنک کننده موتور و ترمز را افزایش دهد.

شورلت کوروت

در عقب ، تایرها گلگیرهای جدید و وسیع تری دریافت می کنند که تلفظ ویژه ای به آن ها اطلاق می گردد. به نظر می رسد در قسمت پشتی گلگیرهای جدید منافذ اضافی وجود دارد که احتمالاً در سرمایش کمک می کند. قسمت پایین عقب پایین جدید است ، در حالی که سپر دارایمقادیر مصرفی از فیبر کربن است. نکات اگزوز بی نظیر است؛ با این حال ، آنها شکل و طراحی کلی اگزوز خودرو را حفظ می کنند.

رده بندی های گسترده Chevy Corvette 2020 توسط HugoSilva Designs

در این طراحی از شورلت کوروت 2020 ، سپس بال عقب عظیم کیت گسترده را تکمیل می کند. در طراحی خودرو از زوایای خاصی نیز می توانید نکات مربوط به Lotus را مشاهده کنید ، اما اگر زیر پا بزنید ، شباهت بسیار زیادی با نمونه های دیگر طراحی دارد . یکی از جنبه های جدید کوروت که از ابتدای عرضه آن در ماه ژوئیه در زیر رادارها پرتاب می شود، صحنه پس زمینه است. تیونرها و کوروت دهه ها به عقب بر می گردند و آنها فقط به دلیل حرکت موتور کوروت موتور را رها نمی کنند.

Chevy Corvette 2020

در هنگام ورود خودرو ، کیت بدنه ، سیستم های ورودی و اگزوز و موارد بیشتری برای خودرو وجود خواهد داشت و به مشتریان این امکان را می دهد تا بتوانند خودروی شورلت کوروت 2020 خود را بیشتر سفارشی کنند و یا عملکرد آن را افزایش دهند. هم اکنون خودروساز در حال آماده سازی برای عرضه مدل جدید است و به دنبال کارمندان جدید برای کمک به آن است. تولید برای Corvette آغاز شده است که احتمال می رود عرضه آن در فوریه اتفاق بیافتد . جنرال موتورز به دلیل اعتصاب قرارداد UAW که شش هفته به طول انجامید ، مهلت خود را برای شروع تولید تا پایان سال از دست داد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا