اخبار خودرو

بررسی خودرو شورلت کوروت 2020 (2020 Chevrolet Corvette)

شورلت کوروت 2020 جلوی موتور 65 سال موفقیت آمیز بوده است اما در حالی که کوروت نسل هفتم مانند یک حرکت واقعی و  یک خودروی عجیب و غریب عالی در میان گزینه های جایگزین میانه ، احساس می شود ، شورولت کوروت نسل هشتم جدید ، سرانجام مانند یک ابرخودرو دنیایی احساس می گردد. اکنون می توانید آن را با همان نفس رقیبان مک لارن و فراری بدون عقب ماندن بدانید اما C8 با یک منحنی یادگیری آشکار وارد می شود. ما سرانجام هفته گذشته کوروت جدید را در جاده های نزدیک لاس وگاس و مسیر پیاده روی در Spring Valley Raceway تست کردیم اما این طعم نسبتاً كوچك ما را با احساسات مختلط روبرو می كند.

مدل های شورلت کوروت Grand Sport Convertible

شورلت کوروت C8 واقعاً زیبا است. طراحی ظاهری آن در ابتدا ما را متلاشی نمی کند ، اما تستر ما به نظر می رسد در رنگ فلزی جدید Zeus Bronze -2020 و چرخ های برنز سبک 19 اینچی مطابقت دارد. دو گزینه اسپویلر نیز در بسته این خودرو حضور دارد . فضای داخلی نیز زیبا است. اگر به معنای نشان کرت بر روی فرمان نبود ، ممکن است ترکیب سالم C8 از چرم ناپا ، جیر و فیبر کربن را برای وسیله نقلیه ای که دو برابر هزینه دارد و از جایی مانند انگلیس یا آلمان عرضه می شود ، اشتباه کنید. این بهترین فضای داخلی کوروت تا کنون است و ممکن است به راحتی بهترین کابین داخلی از شورولت نیز باشد.

2020 Chevrolet Corvette
شورلت کوروت 2020

یک صفحه لمسی 8.0 اینچی در بالای کنسول مرکزی stubby قرار دارد که به یک خوشه ابزار دیجیتالی قابل تنظیم 12.0 اینچی در پشت فرمان وصل شده است. بسته به اینکه آیا شما 1LT ، 2LT یا 3LT را انتخاب می کنید ، Corvette با یکی از سه انتخاب صندلی همراه است: صندلی GT1 ، صندلی GT2 و یک ضندلی کاملاً پیچیده Sport. ما به هر دو مورد قبلی پیشنهاد می کنیم – در حالی که هنوز طرفدار هستند ، کاملاً راحت هستند. صندلی های ورزشی در عین حال برای هر کسی محکم است.

جذابیت هایی از Chevrolet Corvette

Ingress و egress به کار برده جدید در خودرو کمی دشوار است و کنسول بزرگ مرکز و نوار کنترل آب و هوا مجاور ، یک سد سخت بین راننده و مسافر ایجاد می کند. آن نوار کنترل آب و هوا بسیار عجیب و غریب است. در نتیجه ، هر دو راننده و شانه مسافر در محفظه محکم قرار دارند که با کلاستروفوبیک هم مرز است. برای یک اتومبیل بزرگ ، کابین احساس پیچیدگی غیرطبیعی دارد. دید نیز عالی نیست. شما واقعاً باید آینه های جانبی را به بیرون زاویه دهید تا قسمت های بزرگ عقب را از نما خارج کنید و تنها چیزی که از آینه نمای عقب قابل مشاهده است ، دریچه عقب است.کیفیت سواری C8 نشان دهنده تغییر پارادایم برای شورولت است.

شورلت کوروت 2020

کنترل سواری مغناطیسی اختیاری و به روز شده ، که Chevy آن را “نسخه 4.0” می نامد ، از بیت های مهندسی تازه (مانند شتاب سنج های جدید و سنسورهای بی تحرک) است که در بهبود چشمگیر کیفیت سواری کمک می کند ، بهره می برد. اما حتی بدون آن ، C8 در جاده صاف و ابریشمی است. تورهای اتومبیل مانند McLaren GT و استون مارتین DBS رقیب جدید آمریکایی دارند. کابین C8 به قدری عایق بندی شده است (برای بهتر یا بدتر) که صدای اگزوز موتور 6.2 لیتری V8 به سختی در آن نفوذ می کند ، حتی در حالت Sport نیز هیچ صدایی د شرولت کورت احساس نمی شود. به طور کلی نسخه جدید از شورلت کوروت ، جذاب تر از همیشه ظاهر شده است و بر خلاف برخی از مشکلات ، هنوز هم به خوبی کار می کند.

2020 Chevrolet Corvette
شورلت کوروت 2020
منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا