اخبار خودرو

ویژگی های مثبت و منفی خودرو بی ام و گرن کوپه 840i

به بهترین اتومبیل های BMW فکر کنید و چه چیزی به ذهن خطور می کند؟ سدان های شیک و سرگرم کننده برای رانندگی که در بین آن ها خودروهای لوکسی نیز به چشم می خورد. به کلاس جدید دهه 1960 و 1970 ، سری E30 3 دهه 1980 ، سری E39 5 اواخر دهه 1990 و سری E46 3 اوایل دهه 2000 نگاه کنید. ما نمی گویم شما باید سری بی ام و گرن کوپه 840i را به آن لیست افسانه ها اضافه کنید ، اما مطمئناً برخی از صفاتی را دارد که باعث شده این اتومبیل های قدیمی تر به طرفداران زیادی برسد.

ویژگی های 2020 BMW 840i Gran Coupe

موتور 3.0 لیتری 840i می تواند 335 اسب بخار قدرت و 368 پوند فوت گشتاور تولید کند ، ارقامی که در جهانی به سختی قابل توجه است که انواع عملکرد آ دو برابر بیشتر از حد معمول است. با این وجود قدرت کافی برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر در ساعت در فقط 4.9 ثانیه وجود دارد ، همه این در حالی است که توزیع وزن تقریباً پنجاه و پنجاه تقریباً عالی را به مشتریان ارائه می دهید (در واقع 50.8 درصد به 49.2 است) متأسفانه ، هرچند که سرعت بیشتری فقط با M850i ​​(یا قیمت بسیار ارزنده M8) در دسترس است ، خودرویی که فقط با پیشرانه تمام چرخ در دسترس است ، وزن آن به طور قابل توجهی بیشتر از تستر 3300 پوندی ماست و فاقد تعادل عالی آن است.

2020 BMW 840i Gran Coupe
بی ام و گرن کوپه 840i

840i در لیست محصولات جدید BMW که می خواهیم در نظر بگیریم بسیار بالاست. موتور صوتی آن ، شخصیت سرگرم کننده به درایو ، و اسپرت آسان آن را به یک خودروی ورودی جدید در خط BMW تبدیل کرده است. BMW یک ظاهر طراحی محافظه کارانه اما جذاب را به خوبی از یک دهه قبل رها کرد ، ام سری 8 Gran Coupe با گرفتن برخی از محدودیت های طراحی نمادین کار بزرگی انجام می دهد. بنابراین حتی اگر برخی از جزئیات سبک عجیب و غریب – به طور خاص یک ظاهر طراحی مشبک و چراغ جلو و قسمت پایین شلوغ سپر عقب – طراحی کلی زیبا و دوست داشتنی است. Gran Coupe 8 سری یک بسیار چشم انداز است.

ویژگی های منفی 2020 BMW 840i Gran Coupe

موتورهای M همه توجه را به خود جلب می کنند ، اما نیروگاه مورد علاقه ما از BMW ، توربوشارژ 3.0 لیتری مستقیم و شش سیلندر برجسته در تعداد زیادی از محصولات این خودروساز است. یک دلیل برای آن وجود دارد. در رانندگی روزمره صاف و تصفیه شده است ، همچنین بسیار قدرتمند است ، آزادانه می چرخد ​​و صدای خوبی به وجود می آورد. یک اتوماتیک هشت سرعته نیرو را به چرخ های عقب می فرستد (درایو تمام چرخ در دسترس است) و با تغییر دنده های بدون درز در رانندگی روزمره شلیک می کند. در موقعیت های پویاتر ، جعبه منبع ZF تفریحی و فراز و نشیب هایی را در Sport و Sport Plus به شما نشان می دهد.

بی ام و گرن کوپه 840i
بی ام و گرن کوپه 840i

با استفاده از سیستم تعلیق منظم و یک قفسه فرمان سریع ، پیشرانه را ترکیب کرده و برای سرگرمی در رانندگی روزمره یک دستور العمل خوب لعنتی به دست می آورید. 840i به اندازه‌ی کافی هیجان‌انگیز است ، اما آنقدر قدرتمند یا قوی نیست که رانندگی آن دشوار باشد – قابلیت دسترسی به عملکرد ایده آل است. در عین حال ، 840i اصرار بر رانندگی سخت ندارد. با توجه به حالتهای درایو دلپذیرتر (مجموعه معمول BMW از Eco Pro ، Comfort ، Sport و Sport Plus در آن حضور دارد) ، این یک سدان لوکس خوب با یک سواری مرکب ، یک کابین آرام با مواد باکیفیت است. 840i می تواند یک راننده استثنایی در روز را ارائه دهد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا