اخبار خودرو

نکات مثبت و منفی از تویوتا 86 جی تی ( Toyota 86 GT )

خبر بزرگ برای تویوتا 86 جی تی مدل 2019 ، ورود مدل TRD Special Edition است که محدود به 1418 واحد و 86 TRD Special Edition دارای تعدادی از ویژگی های آماده مسابقه از جمله میراگرهای ساکس ، ترمزهای بزرگ برمبو با روتورهای 12.8 اینچی گوشتی و روتورهای عقب 12.4 اینچی (1.2 اینچ و 1.0 اینچ بزرگتر از واحدهای استاندارد) است. ، چرخ های 18 اینچی با لاستیک چسبنده Michelin Pilot Sport 4 از دیگر ویژگی های مهم این خودرو به شمار می رود(مدل های کمتری سوار چرخ های 17 اینچی می شوند که در لاستیک میشلین کمتری چسبانده شده اند).

نگاهی به نکات مثبت و منفی Toyota 86 GT

اگر TRD Special Edition همان 86 موردی است که می خواهید آن را بخوانید ، در جای دیگر کلیک کنید ، زیرا به جای اینکه جدیدترین و بزرگترین نوع کوپه اسپرت چرخ محرک خود را برای ما ارسال کنید ، تویوتا یک نسخه دیگر را به ما تحویل داد.انتخاب تویوتا 86 GT همچنین یک بال عقب و یک پنل زیرپایی را ایجاد می کند ، که هر دو ضریب درگ را برای 86 از 0.29 به 0.27 پایین می آورند. اگرچه 86 بسیار عالی است ، اما در مورد این تویوتا کوچک چیزهای زیادی وجود دارد.

تویوتا 86 جی تی

شاسی قابل پیش بینی و ارتباطی 86 قابل اعتراض است که کوپه ورزشی دو درب است که بیشترین کیفیت را از خود نشان می دهد. عامل فرماندهی سریع و لمسی ، پاسخگویی به دریچه های مایعات و بخشش از لاستیک های Michelin Primacy HP و چرخ عقب 86 یکی از جذاب ترین وسایل نقلیه موجود در امروز است. همچنین پرتاب به درون یک رانش کنترل شده یکی از ساده ترین موارد است.

وضعیت کابین و بار تویوتا 86 جی تی

86 نسبت به آنچه شکل نشان می دهد در حمل بار بسیار ماهرتر است. صندوق عقب 86 با فاصله 6.9 فوت مکعب ، فضای اضافی 2.3 فوت مکعب نسبت به مزدا میاتا ، نزدیکترین رقیب اتومبیل اسپرت تویوتا دارد. به لطف سبک بدنه کوپه ، 86 یک صندلی عقب کوچک دو نفره را نیز ورزش می کند که برای حمل بچه های کوچک یا باری اضافی مناسب است. صندلی صندلی تاشو اجازه می دهد تا وسایل طولانی تری نیز برای خودرو سوار شوند.

2019 Toyota 86 GT

آنچه در مورد جزئیات می خواهید بگویید ، اما نسبت های تویوتا 86 فوق العاده است. مدل 86 با داشتن سقف طاق دار ، کاپوت کم و گلگیرهای تاول زده ، یک کوپه ورزشی مناسب به نظر می رسد. به گفته این ، ما می توانیم بدون دریچه های گیربکس اتومبیل و بال عقب مدل GT حتی اگر به پایین آمدن ضریب درگ اتومبیل کمک کند ، کاری انجام دهیم.

نکات منفی

با وجود زمان پاسخگویی ضعیف و دکمه های صفحه نمایش شلوغ ، سیستم سرگرمی صفحه نمایش لمسی 7.0 اینچی 86 به همان اندازه کنترل از راه دور جهانی سیستم سرگرمی در خانه شما گیج کننده است. این تویوتا 86 همچنین فاقد ادغام اپل CarPlay و Android Auto است و این باعث شده سیستم ناوبری 900 دلاری بدست آمده از این تستر به یک شر ضروری تبدیل شود.

تویوتا 86 جی تی

در حالی که صندلی عقب و صندلی تاشو 86 برای حمل وسایل بزرگتر اثبات شده است ، اما محدودیت فضای ذخیره سازی داخلی خودروهای اسپرت ، پنهان کردن لوازم جانبی دستی را از چشم کنجکاو دشوار می کند. کنسول مرکزی کم عمق و باز با نگهدارنده های قابل جابجایی به عنوان برجسته ترین کابین داخلی 86 است. با کمی گشتاور کم مصرف (تمام 156 پوند فوت گشتاور در دور موتور 6،400 دور در دقیقه در دسترس است) و البته موتور 2.0 لیتری مسطح چهار سیلندر 86 برای استفاده بیشتر از 205 اسب بخار خود (که اوج در یک آسمان است) به احتراق ثابت نیاز دارد. 7000 دور در دقیقه) وجود دارد .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا