اخبار خودرو

پورشه کاین سری 2019 و بررسی ویژگی های آن

پورشه کاین جدید در حالی که در مقایسه با انواع دیگر قدرت کمتری دارد ، نسخه 335 اسب بخاری SUV تحسین شده اشتوتگارت 90 درصد آنچه را که انواع S و Turbo با قیمت مناسب تر انجام می دهند . همه در عین حال شخصیتی کم تحرک تر نیز ارائه می دهد. در همان زمان ، با تجهیزات و گزینه های سفارشی سازی کاملاً مشابه در دسترس است.

ویژگی های اصلی Porsche Cayenne

طراحی پورشه جذاب است. طراحی این خودرو یک کار ساده – و پایه Cayenne مانند انواع تهاجمی تر به نظر می رسد. و این همه در حالی است که از طراحی مجدد که این جذاب ترین کاین را هنوز جذاب ساخته است ، سود می بریم. چهره کلی تقریباً شبیه به مدل سال گذشته است. این به گفتن جذاب است. چراغهای جلو با الهام Panamera تفاوت چندانی با نسل دوم Cayenne ندارند ، اما جذابیت جدید و ورودی های افقی آن بسیار جذاب تر است. یکنواخت از نظر ارتفاع و با یک بخش کوچکتر از رنگ بدن در زیر ، Cayenne شباهت نزدیک تری با آخرین 911 دارد. این چیز بدی نیست. اما این جایی است که نسل سوم کاین بیشترین پیشرفت را انجام می دهد .

پورشه کاین

در کابین ، پورشه کاین مدل 2019 با الهام گرفتن از سدان Panamera با طرح تمام شیشه ای تحت سلطه یک صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی در پشته مرکزی و نمایشگرهای دوقلو 7.0 اینچی است که از یک فشار سنج مرکزی مرکزی و سرعت سنج دیجیتال استفاده می کند. کنترل های لمسی خازنی بر روی صفحه نمایش بلند ، مکمل طراحی داخلی مدرن Cayenne است ، در حالی که شکل عمودی و افقی خط تیره از پارسهای کلاسیک به همان روشی که داش 911 جدید انجام می دهد باز می گردد.

ویژگی فضای داخلی

نمایشگرهای متعدد طراحی مجدد پورشه کاین و کنترلهای خازنی لمسی ، کاملاً با همان فن آوری مشابه Panamera اس، اما برای کشف کردن جذاب و چشمگیر تر می شود . این خودرو دارای دو نمایشگر 7.0 اینچی است که از یک فشار سنج مرکزی ، سرعت سنج دیجیتال و نشانگر دنده در کنار هم قرار گرفته اند. صفحه اصلی بر پشته مرکزی عمودی باریک با 12.3 اینچ املاک و مستغلات حاکم است و به طور تمیز در کنسول میانی و کنترل های متناسب آن تغذیه می کند.

پورشه کاین

گزینه Cayenne یک نشانه اطمینان بخش است که شما نیازی به دیوانه کردن با فهرست گسترده پورشه گزینه های تزئینات و اثاثه یا لوازم داخلی ندارید. گذشته از چرم مشکی اختیاری روی صندلی ها و تخته (این هزینه را برای 3750 دلار توصیه می کنیم با تمام وجود) ، کابین پایه با تر و تمیز پیانو-مشکی و پلاستیک های باکیفیت و پراکنده در سراسر بسیار مناسب است. سکه های خود را روی دکوراسیون داخلی صرفه جویی کنید ، مگر اینکه شما کاملاً نتوانید بدون الیاف کربن و یا چوبی چوب (زندگی کنید ، قول می دهیم) زندگی نکنید

پورشه بخریم یا نه؟

پورشه دو کرسی مجزا در Cayenne ارائه می دهد: راحتی (با هر دو گزینه هشت و 14 طرفه) و صندلی های ورزشی پلاس. با احترام کامل به صاحبان کاین در خارج از کشور که سفارش صندلی های اسپرت تر و گران تری داده اند ، دلیلی برای خرید آنها وجود ندارد. صندلی های راحتی 14 طرفه تستر ما هنگام آزمایش بی نهایت خوشایند بودند و پشتیبانی کافی را بدون احساس محدود کردن ارائه می دادند. صندلی های 14 طرفه اختیاری نیز یک خرید هوشمند هستند زیرا عملکرد حافظه ای را ارائه می دهند. گذشته از صندلی ، فضای کافی برای صندلی راننده و سر جلو وجود دارد.

2019 Porsche Cayenne

فضای بار نیز مناسب است ، با فضای 27.3 فوت مکعب فضای موجود در پشت ردیف دوم و 60.3 مکعب در آن ذخیره شده است. یک سپر عقب به اندازه کافی کم و یک درب بازکن با باز بالا باعث افزایش همه کاره بودن کاین نیز می شود. گفته می شود ، BMW X5 دارای 33.9 فوت مکعب با صندلی های موجود ، حداکثر 72.3 و یک درب تقسیم شده است که بارگیری را آسان تر می کند. سر و صدا ، لرزش و سختی – یک دسته فریبنده برای یک وسیله نقلیه با چنین شخصیت پویا – محدود است ، اگرچه ما می خواهیم شرط بندی کنیم چرخ های نسبتا ریز 19 اینچی تستر ما با این موضوع ارتباط زیادی دارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا